Меню & пошук

Оголошено номінантів на премію «Золотий Глобус 2019»

Оголошено номінантів на премію «Золотий Глобус 2019»

Головну репетицію «Оскару» розпочато


На церемонії в Лос-Анжелесі оголосили номінантів на премію «Золотий Глобус 2019». Нагороду традиційно присуджує Голлівудська асоціація іноземної кінопреси. Оголошення претендентів відбулося приблизно за місяць до події. 76-а церемонія «Золотий Глобус» відбудеться 6-го січня 2019 року. Ведучими церемонії будуть акторка Сандра О та комік Енді Семберг.

 

Список номінацій в секції фільмів:

Найкращий драматичний фільм

Чорна Пантера (Black Panther)

Народження зірки (A Star Is Born)

Якщо Біл-стріт могла б заговорити (If Beale Street Could Talk)

Чорний куклукскланівець (BlacKkKlansman)

Богемна рапсодія (Bohemian Rhapsody)

Краща комедія або мюзикл

Шалені багатії (Crazy Rich Asians)

Фаворитка (The Favourite)

Зелена книга (Green Book)

Мері Поппінс повертається (Mary Poppins Returns)

Віце-президент (Vice)

 

Найкращий режисер

Бредлі Купер, Народження зірки (A Star Is Born)

Альфонсо Куарон, Рома (Roma)

Спайк Лі, Чорний куклукскланівець (BlacKkKlansman)

Адам МакКей, Віце-президент  (Vice)

Пітер Фарреллі, Зелена книга (Green Book)

Найкращий актор у драматичному фільмі

Бредлі Купер, Народженя зірки(A Star Is Born)

Віллем Дефо, Ван Гог. На порозі вічності (At Eternity’s Gate)

Лукас Хеджес, Хлопчик, який щезнув (Boy Erased)

Рамі Малек, Богемна рапсодія (Bohemian Rhapsody)

Джон Девід Вашингтон, Чорний куклукскланівець (BlacKkKlansman)

 

Найкраща акторка у драматичному фільмі

Леді Гага,  Народженя зірки (A Star Is Born)

Гленн Клоуз, Дружина (The Wife)

Ніколь Кідман, Руйнівниця (Destroyer)

Меліса МакКарті, Чи можете ви коли-небудь пробачити мені? (Can you ever forgive me?)

Розамунда Пайк, Приватна війна (A Private War)

 

Найкращий актор в комедії або мюзиклі

Крістіан Бейл, Віце-президент (Vice)

Лінь-Мануель Міранда, Мері Поппінс повертається (Mary Poppins Returns)

Вігго Мортенсен, Зелена книга (Green Book)

Роберт Редфорд, Старий і пістолет (The Old Man & the Gun)

Джон К. Рейлі, Стен та Оллі (Stan & Ollie)

Найкраща акторка в комедії або мюзиклі

Емілі Блант, Мері Поппінс повертається (Mary Poppins Returns)

Олівія Колман, Фаворитка (The Favourite)

Елсі Фішер, Восьмий клас (Eighth Grade)

Шарліз Терон, Таллі (Tully)

Констанція Ву, Шалені багатії (Crazy Rich Asians)

Найкращий актор другого плану

Махершала Алі, Зелена книга (Green Book)

Тімоті Шаламе, Гарний хлопчик (Beautiful Boy)

Адам Драйвер, Чорний куклукскланівець (BlacKkKlansman)

Річард Е. Грант, Чи можете ви коли-небудь пробачити мені? (Can you ever forgive me?)

Сем Рокуел, Віце-президент  (Vice)

Найкраща акторка другого плануї

Емі Адамс, Віце-президент  (Vice)

Клер Фой, Перша людина (First Man)

Регіна Кінг, Якщо Біл-стріт могла б заговорити (If Beale Street Could Talk)

Емма Стоун, Фаворитка (The Favourite)

Рейчел Вайс, Фаворитка (The Favourite)

Найкращий сценарій

Рома (Roma)

Фаворитка (The Favourite)

Якщо Біл-стріт могла б заговорити (If Beale Street Could Talk)

Віце-президент (Vice)

Зелена книга (Green Book)

Найкраща музика

Тихе місце (A Quiet Place)

Острів Собак (Isle of Dogs)

Чорна пантера (Black Panther)

Перша людина (First Man)

Мері Поппінс повертається (Mary Poppins Returns)

Найкраща пісня

All the Stars, Чорна пантера (Black Panther)

Girl in the Movies, Пампушка (Dumplin’)

Requiem for a Private War, Приватна війна (A Private War)

Revelation, Хлопчик, який щезнув (Boy Erased)

Shallow, Народження зірки (A Star Is Born)

 

Найкращий закордонний фільм

Капернаум (Capernaum)

Дівчина (Girl)

Робота без авторства (Never Look Away)

Рома (Roma)

Крамничні злодюжки (Shoplifters)

 

Найкращий анімаційний фільм

Суперсімейка 2 (Incredibles 2)

Острів собак (Isle of Dogs)

Мірай (Mirai)

Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі (Ralph Breaks the Internet)

Людина-павук: Навколо всесвіту (Spider-Man: Into the Spiderverse)

Список номінацій в секції ТБ:

Найкращий драматичний серіал

Американці (The Americans)

Тілоохоронець (Bodyguard)

Повернення додому (Homecoming)

Вбиваючи Єву (Killing Eve)

Поза (Pose)

 

Найкращий актор в драматичному серіалі

Джейсон Бейтман, Озарк (Ozark)

Стефан Джеймс, Повернення додому (Homecoming)

Річард Медден, Тілоохоронець (Bodyguard)

Біллі Портер, Поза (Pose)

Метью Ріс, Американці (The Americans)

Найкраща акторка в драматичному серіалі

Каітріона Белфі, Чужоземка (Outlander)

Елізабет Мосс, Розповідь Служниці (The Handmaid’s Tale)

Сандра О, Вбиваючи Єву (Killing Eve)

Джулія Робертс, Повернення додому (Homecoming)

Кері Рассел, Американці (The Americans)

Найкращий комедійний серіал

Баррі (Barry)

Хороше місце (The Good Place)

Жартую (Kidding)

Метод Комінськи (The Kominsky Method)

Дивовижна місіс Мейзел (The Marvelous Mrs. Maisel)

 

Найкращий актор в комедійному серіалі

Саша Барон Коен, Хто є Америка (Who Is America)

Джим Керрі, Жартую (Kidding)

Майкл Дуглас, Метод Комінськи (The Kominsky Method)

Дональд Гловер, Атланта (Atlanta)

Білл Хадер, Баррі (Barry)

Найкращий акторка в комедійному серіалі

Крістен Белл, Хороше місце (The Good Place)

Кендіс Берген, Мерфі Браун (Murphy Brown)

Алісон Брі, Блиск (GLOW)

Рейчел Броснахен, Дивовижна місіс Мейзел (The Marvelous Mrs. Maisel)

Дебра Мессінг, Вілл і Грейс (Will & Grace)

Найкращий телефільм або міні-серіал

Алієніст (The Alienist)

Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів(The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story)

Втеча в Даннеморі (Escape at Dannemora)

Гострі предмети (Sharp Objects)

Дуже англійський скандал (A Very English Scandal)

Найкращий актор у телефільмі або міні-серіалі

Антоніо Бандерас, Геній: Пікассо (Genius: Picasso)

Даніель Брюль, Алієніст (The Alienist)

Даррен Крісс, Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів(The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story)

Бенедикт Камбербетч, Патрік Мелроуз (Patrick Melrose)

Х’ю Грант, Дуже англійський скандал (A Very English Scandal)

 

Найкращий акторка в телефільмі або міні-серіалі

Емі Адамс, Гострі предмети (Sharp Objects)

Патриція Аркетт, Втеча в Даннеморі (Escape at Dannemora)

Конні Бріттон, Брудний Джон (Dirty John)

Лора Дерн, Розповідь  (The Tale)

Реджина Кінг, Сім секунд (Seven Seconds)

Найкращий актор другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі

Алан Аркін, Метод Комінськи (The Kominsky Method)

Кіран Калкін, Спадкоємці (Succession)

Едгар Рамірес, Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів(The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story)

Бен Вішоу, Дуже англійський скандал (A Very English Scandal)

Генрі Вінклер, Баррі (Barry)

 

Найкращий акторка другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі

Алекс Борштейн, Дивовижна місіс Мейзел (The Marvelous Mrs. Maisel)

Патриція Кларксон, Гострі предмети (Sharp Objects)

Пенелопа Круз, Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів(The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story)

Тенді Ньютон, Світ Дикого Заходу (Westworld)

Івон Страховскі, Розповідь Служниці (The Handmaid’s Tale)

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: