Меню & пошук

Рівень забруднення повітря у 2018 році може стати найвищим

Рівень забруднення повітря у 2018 році може стати найвищим

Усе через збільшення використання автомобілів і вугілля


[ads-pc-2]

Глобальний рівень викидів вуглецю може стати найвищим 2018 року. Про це пише The Guardian з посиланням на звіт Carbon Budget 2018. Вчені наголошують, що викиди необхідно терміново скорочувати для того, щоб зупинити зміни клімату.

Підвищення рівня вуглецевого забруднення пов’язують зі збільшенням кількості автомобілів та активнішим використанням вугілля.

Автори звіту наголошують, що до 2020 року все ще є можливість знизити рівень шкідливих викидів, якщо зменшити кількість викидів від транспорту, промисловості та фермерства.

«Глобальне збільшення викидів вуглецю непокоїть нас, тому що для того, аби зупинити зміни клімату, потрібно почати рухатися в іншому напрямку і зменшити ці викиди до нуля. А ми не бачимо жодних рухів у потрібному напрямку. Ми маємо швидко це змінити», − каже професорка Корінн Ле Кере з Університету Східної Англії.

Підвищенню рівня викидів вуглицю найбільше посприяли спалювання вугілля у Китаї та Індії внаслідок зростання їхньої економіки та використання більшої кількості нафти для транспорту. Відновлювальна енергія швидко зростала 2018 року, проте недостатньо для того, щоб компенсувати збільшення використання викопного палива.

Нинішні умови Паризької угоди зобов’язують країни обмежити глобальне потепління до 3 градусів Цельсія, хоча для людей в багатьох країнах підвищення середньої температури на 1,5 градуси вже може стати катастрофою і призвести до природних катаклізмів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: