Меню & пошук

Новий Doodle присвятили 50-річчю Прайду

Новий Doodle присвятили 50-річчю Прайду

Автором став ЛГБТ-аніматор Нейт Свайнхарт


[ads-pc-2]

Новий Doodle (рухома анімаційна картинка в пошуковику Google) присвятили 50-й річниці маршу за права ЛГБТ-спільноти. Тоді акція в Нью-Йорку була небагаточисельна, а представників секс-меншин переслідували.

Анімацію створив художник Нейт Свайнхарт, представник ЛГБТ-спільноти. Концепція полягала в тому, аби продемонструвати, як кожні 10 років змінювалася кількість учасників і прихильників руху.

Анімацію створювали з багатьох шарів паперу. За словами Свайнхарта, це допомогло продемонструвати масштабність параду та додало об’єму самій картинці. Також художник надав багато символізму кольору. На початку домінували сірі кольори, а в кінці весь простір заповнився кольорами веселки.

«Спочатку окремі кольори веселки з’являються подекуди в спільному просторі. Колір потім починає поширюватися, спочатку в окремих людей, потім у місто навколо них. А згодом він остаточно заповнив усю композицію. Я надав прогресуванню кольору великого значення. Починаючи з рожевого трикутника, символу визволення, до пурпурового, червоного та інших кольорів, що гармонійно зібрані в кінці», – розповів аніматор.

Doodle буде доступний у пошуковиках на території США, Канади, Австралії, Індії, Великобританії, Франції та деяких європейських країн.

Ювілейний нью-йоркський Прайд, один з найбільших у світі, цього року відбудеться 30 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: