Меню & пошук

Made in Tolyatti, або як On-The-Go виступили в Києві

Made in Tolyatti, або як On-The-Go виступили в Києві

[ads-pc-2]

onthego-4

19 червня в Sentrum’i зібрались шанувальники якісного англомовного інді-попу. Розпочинали вечір кияни MAiAK. О 20:30 учасники першого українського інді-лейблу SnowPumaFamily вийшли на сцену і злагоджено відіграли 45-хвилинний сет. Під час виступу групи серед натовпу можна було помітити і учасників On-The-Go, які вирішили послухати свій саппорт.

ФОТО 1

О 21:15 On-The-Go піднімається на сцену.  Всі однаково вдягнуті – у чорному. Розпочали з добре відомих “Fall Asleep”, “One Spark”, “November”, Dimensions”, “Wait”. Натовп підспівував пісні, ритмічно відтанцьовував, хтось позаду по черзі викрикував імена учасників групи. Далі музиканти з Тольятті зіграли треки з останнього лонгплею “Origins”: “Wake Up Call”, “First Step”, “In The Morning”, які відрізняються від попередніх робіт настроєм та подачею.

ФОТО 2

Дивитись на музикантів було одне задоволення: Юра (Юрій Макаричев – вокаліст) вражав своїм п’янким вокалом і експресивними рухами, Макс (Максим Макаричев – гітарист) дивував майстерністю гри на гітарі. Коли дійшла черга до “Wake Up Call” у залі, здається, не танцював тільки мертвий.

ФОТО 3

Енергійні треки змінились більш спокійними та мелодійними “Deception”, “Glow”, “Two of a Kind”. Під час “Keep Preteding” Юра спустився у зал і разом з натовпом закінчив виконання пісні. Зал кличе на біс, ще три треки у виконанні росіян. ”Спойте, пожалуйста, с нами”, – просить вокаліст, і київська публіка в унісон підспівує останній пісні: “leave me alone, now leave me alone”.

ФОТО4

Фото: Nikita Karimov

АвторДіана Дадонова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

14 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: