Меню & пошук

Порно для дизайнерів

Порно для дизайнерів

[ads-pc-2]

Доведеться вас розчарувати – адже за таким красномовним заголовком, на жаль, ви так і не знайдете справжнього порно. В сьогоднішньому огляді буде порно лише для дизайнерів.

Три сайти – з трьома схожими назвами – пропонують своїм відвідувачам більш ніж детальніше познайомитися з тим, що може бути об’єктом нашого повсякденного натхнення, шановні дизайнери і просто люди, які піддалися спокусі сюди заглянути :)

Foodporndaily

З назви стає зрозуміло, що на цьому сайті кожного дня буде з’являтися прекрасна їжа – і зваблюватиме вас своїми апетитними формами. Додати фото кулінарних витворів на Foodporndaily може будь-хто. Політика проекту не передбачає додавання рецептів, тож ваш єдиний шлях – це милуватися зразками мистецтва готування їжі.

Bookshelfporn

У кожного свої таргани в голові. У хлопців, що зробили цей сайт, в голові напевно книжкові полиці. Адже саме їм присвячений черговий “порно”-сайт. Ресурс накопичив вражаючу базу фотографій книжкових полиць, які люди сфотографували у себе вдома. Підозрюю, що книжкові любителі при вигляді цих фото будуть кусати собі лікті від заздрощів. До речі, сайт працює на Tumblr, а також має сторінки на Facebook і Twitter.

Designporn

Цей ресурс уже не такий спеціалізований, як попередні, зате містить чимало корисного контенту саме для дизайнерів. Усі матеріали поділені на кілька категорій, які дійсно схожі на полички у порномагазині – “oral”, “fresh”, “natural”, “hardcore”. Designporn – це ще один сайт в лінкосховище для дизайнерів, які стараються триматися разом з останніми трендами арту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: