Меню & пошук

Далай-лама випустив дебютний альбом Inner World

Далай-лама випустив дебютний альбом Inner World

В альбомі — 11 композицій.


[ads-pc-2]

Духовний лідер Тибету Далай-лама випустив свій перший музичний альбом Inner World (Внутрішній світ) на свій 85-й день народження. Основа треків — співи і мантри, зокрема одна з найвідоміших мантр в буддизмі «Ом Мані Падме Хум» (Om mani padme hum). 

Далай-лама сподівається, що Inner World — альбом мантр і буддійських текстів — забезпечить деякий спокій на тлі хаосу пандемії коронавірусу і глобальних протестів, викликаних смертю Джорджа Флойда, повідомляє CNN.

«Музика може перевершити наші розбіжності», — сказав він у своїй заяві. «Це може повернути нас до нашої істинної природи сердечності. Мета мого життя — служити якомога більше. Музика може допомогти людям так, як я не можу».

Ідея створення альбому належить парі Джунел і Аврааму Кунін з Нової Зеландії. Джунел вперше звернулася до Далай-лами з проханням випустити колекцію мантр з музичним супроводом у 2015 році.

В альбомі — 11 композицій. 

Альбом також можна послухати на YouTube і Spotify за посиланням

Представили альбом під час онлайн-трансляції на честь святкування 85-річчя Далай-лами. До події долучився актор Річард Гір, активний прихильник Далай-лами. 

Усі кошти від продажу альбому підуть на розвиток міжнародних освітніх організацій «Mind & Life Institute» і «Social, Emotional and Ethical Learning», програми для яких Далай-лама розробив разом з Університетом Еморі, США.

Перша композиція з альбому вийшла на початку червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: