Меню & пошук

Далай-лама випустить дебютний альбом Inner World

Далай-лама випустить дебютний альбом Inner World

Реліз альбому заплановано на 6 липня 2020 року.


[ads-pc-2]

Духовний лідер Тибету Далай-лама XIV анонсував вихід дебютного альбому Inner World (Внутрішній світ), який буде складатися з 11 треків, повідомляє Rolling Stone. Реліз альбому заплановано на 6 липня 2020 року — у день народження Далай-лами, якому виповниться 85 років. Основа треків — співи і мантри, зокрема одна з найвідоміших мантр в буддизмі «Ом Мані Падме Хум» (Om mani padme hum). 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dalai Lama – Inner World (@innerworld)

До створення композицій долучилося подружжя Джунел і Авраам Кунін з Нової Зеландії. 

Згідно з Associated Press, Джунел вперше запропонувала ідею альбому офісу Далай-лами кілька років тому після марного пошуку в Інтернеті чогось, що поєднувало б його вчення з музикою для зняття стресу на роботі. Спочатку ідею відхилили, але Джунел повторила пропозицію під час поїздки в Індію в 2015 році, і Далай-лама погодився. Подружжя підготувало список тем і мантр для Далай-лами і записало бесіди з ним для альбому. У ньому Далай-лама читає мантри і обговорює такі теми, як мудрість, мужність, зцілення. 

«Я ніколи не чула, щоб він говорив так. Він дійсно був такий схвильований… він продовжив пояснювати мені, як важлива музика», — сказала Джунел Кунін

До запису альбому долучилася Анушка Шанкар, британсько-індійська ситарістка (ситар — індійський струнний щипковий інструмент), дочка легендарного музиканта Раві Шанкара. 

Доходи від продажу альбому підуть на розвиток міжнародних освітніх організацій «Mind & Life Institute» і «Social, Emotional and Ethical Learning», програми для яких Далай-лама розробив разом з Університетом Еморі, США.

Одна з композицій з майбутнього альбому уже доступна онлайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: