Меню & пошук

В Києві вдруге відбудеться фестиваль короткометражних фільмів

В Києві вдруге відбудеться фестиваль короткометражних фільмів

[ads-pc-2]

kisff

З 24 по 28 квітня 2013 року в Києві відбудеться другий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (КМФКФ), на якому буде представлена найширша в Україні панорама актуального короткометражного кіно з усіх континентів.

Цьогорічний фестиваль буде значно масштабнішим за перший: за п’ять фестивальних днів українські глядачі матимуть змогу побачити на великому екрані близько двох сотень короткометражних фільмів. На розгляд відбіркової комісії було подано близько 1200 фільмів з понад 80-ти країн, з яких і формувалась програма фестивалю.

КМФКФ розвиває національну і міжнародну платформу короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів кіно сфери та цінителів кіно. КМФКФ – це осередок для розвитку талантів та популяризації кінематографу, як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп.

kyryloКирило Марікуца, керівник проекту: «Близько 200 стрічок, розділених в тематичні блоки, будуть продемонстровані під час фестивалю. Окрім конкурсної програми, глядачі зможуть насолодитися великою кількістю позаконкурсних тематичних показів, ретроспектив та спеціальних проектів. Український короткий метр цього року під особливим прицілом: в рамках фестивалю буде широко представлене національне кінонадбання різних періодів та епох, починаючи від класики короткого метра і закінчуючи авангардними проектами. Під час фестивалю працюватиме міжнародне журі, яке і обере основних переможців фестивалю. Зважаючи на все більшу зацікавленість до короткого метру з боку глядачів, ми очікуємо, що цьогорічний фестиваль збере близько 14 000 шанувальників кіно».

В рамках фестивалю діятиме кіношкола, в якій переважно закордонні кінематографісти будуть структуровано ділитися з українськими колегами своїм досвідом.

Основною локацією фестивалю стане арт-хаус кінотеатр «Кінопанорама». Паралельно в науково-розважальному комплексі «Atmosferа 360» йтиме вечірня програма фестивалю, в рамках якої демонструватиметься низка спеціальних блоків фестивалю. Кіношкола розміститься в креативному просторі «Часопис».

Ще багато сюрпризів чекає попереду на глядачів фестивалю. Відслідковувати останні новини та події фестивалю можна на сайті www.kisff.org або в соціальних мережах (Facebook та ВКонтакті).

Afisha_KISFF2013_web

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

5 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: