Меню & пошук

Immigraniada: в мережі з’явився фільм про життя українців закордоном

Immigraniada: в мережі з’явився фільм про життя українців закордоном

[ads-pc-2]

510021472_1280x720

В мережі з’явився документальний фільм Immigraniada, який зняла студія Boroda Cinema на території України, Польщі, Чехії, Німеччини, Італії та Франції. Фільм розповідає про долю українців, які вирішили емігрувати закордон: чи вдалося їм здійснити свою мрію, знайти щастя та чи вартий їх вибір шукати кращої долі в інших країнах.

stasЯк розповів Inspired автор проекту Станіслав Пуздряк, зйомки, які відбувалися на території України, Польщі, Чехії, Німеччини, Італії та Франції, зайняли більше трьох місяців. У фільмі також були використані відеоматеріали, зняті про українців у Росії, Китаї і США.

За словами Станіслава, його найближче оточення виїхало закордон, а більшість тих, хто залишились, також планують емігрувати найближчим часом. Саме через це він вирішив зняти авторське документальне кіно, в якому б правдиво розказувались історії українців, що виїхали закордон у пошуках кращого життя. Автор фільму каже, що в Україні склалося досить двояке бачення життя закордоном, і його стрічка також покликана зруйнувати поширені міфи та стереотипи.

Окрім нього, над проектом працювали Віталій Скігар, Володимир Царюк (оператори), та Владислав Бабюк (композитор). Станіслав Пуздряк здійснював монтаж та операторську роботу.

Покази стрічки відбулися у багатьох містах світу: Нью-Йорку, Кракові, Орландо, Празі, Абу-Дабі, Дубаї та в Україні. Відтепер Immigraniada доступна для перегляду і в інтернеті, на сервісі Vimeo:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

138 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: