Меню & пошук

Комод VOYAGE від Vasil’eva & Sviridova Family. Інтерв’ю Ольги Васильєвої і Раїси Свиридової

Комод VOYAGE від Vasil’eva & Sviridova Family. Інтерв’ю Ольги Васильєвої і Раїси Свиридової

[ads-pc-2]

На початку цього року силами двох сімей Васильєвих і Свиридова виник новий продукт – лімітована колекція дубових комодів VOYAGE з колекцією метеликів всередині. Всього в колекції 10 комодів.

v&s_voyage_01

Як перетворити студентську дружбу в успішний бренд, про правду в одязі та ідею створення іменних комодів, нам розповіли засновниці Vasil’eva & Sviridova Family – Ольга Васильєва та Раїса Свиридова. 

– Раїса, розкажіть з чого, власне, виникла ідея створити свій бренд?

– Ми познайомилися в Луганській державній академії культури та мистецтв, де навчалися на одному факультеті, але на різних спеціальностях: я обрала напрямок художньо-костюмне оформлення театру та кіно, Ольга – художньо-комп’ютерну графіку. Після закінчення навчання в академії вирішили створити щось спільне, своє, тому що, як би це банально не звучало, продовжували фрази один за одним, вгадували думки:)… коротше кажучи, дивилися в одну сторону. Тому 2010 рік можна вважати роком народження бренду Vasil’eva & Sviridova Family, який, наразі, успішно розвивається.

– Ольга, як виникла думка виготовляти одяг та аксесуари саме ручної роботи?

– Нам, звичайно, хотілося відрізнитися від інших, це нам ще в Академії добре вдавалося. А якщо серйозно, то ми за правду у всіх її проявах: у спілкуванні, хоч це й не рідко призводить до скандалів, і в створенні одягу. А в чому правда в одязі? В тому, щоб зсередини було так само гарно, як і ззовні! Тому всі вироби ми виготовляємо виключно вручну – вони зроблені від душі, як для себе. Ми ніколи не запропонуємо клієнту те, що не подобається нам самим, навіть якщо для цього доведеться працювати до останнього, всю ніч. Кава, снікерси і ти сповнений енергією закінчити шедевр:) До прикладу, лекала для наших метеликів ми розробляли протягом року!

 – Розкажіть, будь ласка, трохи про іменні комоди Voyage. Як молоді дівчата вирішили перейти від роботи з одягом, до роботи з деревом, адже це досить складний процес?

– Ми довго думали чим можна було б здивувати столичну публіку. Головною метою було створити щось для чоловіків! Підкреслити індивідуальність, додати манер і трохи формальності в сучасні чоловічі образи. Так з’явилася ідея про колекцію метеликів в дерев’яному комоді, яка могла б повністю належати одному чоловікові. Адже саме метелик доповнює смокінг, а смокінг – останній рудимент одягу вищого класу.

У створенні комодів нам дуже допомогли батьки. Не в матеріальному плані, а саме в плані виробництва. Більшість наших ідей із дерева втілюють в життя саме вони, разом зі своїми працівниками – відбирають деревину, ріжуть, пилять, полірують, вкладають свою душу. Людям подобається коли не тільки гарно, а щоб було  зроблено з душею, і щоб ні і кого такого, тільки в мене! Адже так?)

v&s_voyage_08

 Voyage – це 12 традиційних чоловічих аксесуарів – метеликів, ручної роботи, представлених в іменних дубових комодах. Колекція метеликів розроблена в 11 оригінальних дизайнах. Дванадцятий метелик – білого кольору, для особливих подій. Для кожного аксесуара передбачена своя поличка в комоді. Всі комоди виготовляються з натурального дуба. Завершальним етапом виготовлення комода є нанесення на верхню кришку таблички з ім’ям власника.

v&s_voyage_04

 Vasil’eva & Sviridova Family – це вибір елегантних чоловіків, які шанують традиції та досягають успіху, тримаючи під руку свою даму.

v&s_voyage_07

v&s_voyage_15

Дякуємо Ользі та Раїсї за інтерв’ю і сподіваємося, що Vasil’eva & Sviridova Family ще потішить українців не менш оригінальними виробами.

Спонсорський пост

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: