Меню & пошук

Кріс Пратт зіграє у коміксі «Ковбой, ніндзя, вікінг»

Кріс Пратт зіграє у коміксі «Ковбой, ніндзя, вікінг»

[ads-pc-2]

Майбутній фільм «Ковбой, ніндзя, вікінг» отримав дату виходу. Екранізація видавництва Image Comics побачить світ 28 червня 2019 року, пише Deadline.

Головну роль у стрічці зіграє Кріс Пратт. В центрі сюжету – герой Дункан, який страждає на множинну особистість. В його голові живуть три різні людини – ковбой, ніндзя та вікінг. Дункан стає учасником таємної державної програми, але втікає з лабораторії та хоче помститися вченим.

Фільм «Ковбой, ніндзя, вікінг» пережив багато труднощів на шляху створення. У 2010 році права на екранізацію придбала студія Disney, але пізніше відмовилася від проекту. Тоді стрічкою зацікавилася Universal. У картини досі немає режисера. Спочатку поставити «Ковбоя, ніндзю, вікінга» хотів Марк Форстер («Світова війна Z»), а потім – автори «Джона Віка» Чад Стахелскі та Девід Лейтч. Але переговори так ні до чого не привели.

Що ж до оригінального коміксу «Ковбой, ніндзя, вікінг», то графічна новела вийшла у 2009 році. Її створили письменник Енді Ліберман і художник Райлі Росмо.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: