Меню & пошук

Психолог, викладач і критик щодо акторського таланту Бреда Пітта

Психолог, викладач і критик щодо акторського таланту Бреда Пітта

[ads-pc-2]

Brad Pitt

Глядачі звикли, що ім’я Бреда Пітта в титрах свідчить про те, що фільм якісний, і не важливо, скільки грошей витрачено під час зйомок. Водночас він – популярна медіаперсона та мимовільний герой світської хроніки. В oKino.ua вирішили з’ясувати, наскільки Пітт талановитий актор, і звернулися до трьох експертів з проханням прокоментувати кадри, на яких він виражає різні емоції. Наші експерти: Вікторія Ликова – психолог, тілесний і арт-психотерапевт; Оксана Коляденко – керівник школи акторської майстерності «МАСКА»; критик і кінооглядач Наталія Серебрякова.

Світова Війна Z

02

Що відбувається в сцені: Пітт – експерт-вірусолог, який побачив, що в місті починається паніка.
Емоції, на думку психолога: «Тривожне очікування, напруга, смуток, безпорадність, надія».
Викладач з акторської майстерності: «Тут Пітт більше займається самозамилуванням; очі демонструють зацікавленість тим, що відбувається, а губи говорять: “Подивіться, який я класний!”. Вважаю, Пітт дуже задоволений тим, що знімається в цьому фільмі і що він такий успішний хлопчина».
Критик: «Бред Пітт – один із тих акторів, які, як правило, хоч і дотримуються тексту, проте грають самих себе. Дуже рідко у нього бувають персонажі, спостерігаючи за якими ми забуваємо, що перед нами – Бред Пітт. “Світова Війна Z” – саме один з таких випадків. Актор щосили намагається зображати емоції, які йому належить передати згідно з роллю, але ми, як зазвичай, бачимо на екрані тільки Пітта в ролі Пітта ».

Вавилон

03

Що відбувається в сцені: герой Пітта дізнається про смерть дружини.
Емоції, на думку психолога: «Біль, провина, безпорадність, страх, напруга».
Викладач з акторської майстерності: «Гарна робота над образом, точне зображення емоції, але не вистачає глибини переживання».
Критик: «Бред Пітт досить часто плаче в кіно. Чи то Пітту трапляються такі ролі, чи то так актор уявляє стан відчаю, але сльози йому вдаються. Так і хочеться пожаліти цього чоловіка».

Безславні виродки

04

Що відбувається в сцені: герой Пітта, який очолює загін мисливців за нацистами, розповідає своїм солдатам, як саме вони мститимуть ворогам.
Емоції, на думку психолога: «Хитрість, прихована злість і ще глибше прихований смуток, напруга, очікування».
Викладач з акторської майстерності: «Хочу підкреслити вдалу роботу над зовнішнім образом, проте емоційно він не залучений в подію свого героя,  вважаю, Пітт “грається” в психологічний стан, а не проживає його».
Критик: «У “Безславних виродках” Пітт зіграв персонажа, який практично не запам’ятовується. Всі емоції якось “повз”. Ні, Пітт не виродок. Він намагається здаватися жорстоким, однак проглядає лише незначна пихатість».

Після прочитання спалити

05

Що відбувається в сцені: персонажа несподівано вдарили в обличчя кулаком.
Емоції, на думку психолога: «Образа, безпорадність, здивування, прихована туга, напруга».
Викладач з акторської майстерності: «Добре вдалося передати стан образи через несправедливість».
Критик: «Роль, що неабияк розвеселила глядачів і кінокритиків. Коени розгледіли комедійну жилку в акторському багажі Бреда Пітта і дозволили йому вдосталь покривлятися. Роль дурнуватого інструктора з фітнесу акторові явно пасує. Подивіться, який привабливий!».

Містер і місіс Сміт

06

Що відбувається в сцені: Пітт-шпигун готує обід разом з коханою дружиною.
Емоції, на думку психолога: «Напруга, тривожне очікування».
Викладач з акторської майстерності: «Тут ціла модель взаємовідносин! Вочевидь вона з ним, а не він з нею. Зрозуміло, що в житті Пітт більше любить себе у відносинах».
Критик: «Головна роль у житті Бреда Пітта як селебріті – роль зразкового чоловіка, яку він грає на очах у мільйонів прихильниць. У “Містері і місіс Сміт”, схоже, не треба нічого грати, треба лише бути самим собою. Тому ця роль йому вдалася».


okino

Рубрика Кіно виходить за підтримки порталу oKino.ua – все про сучасне кіно: фільми, кадри, трейлери, анонси

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: