Меню & пошук

Перший український повнометражний мультик зібрав 1 млн грн за вікенд прокату

Перший український повнометражний мультик зібрав 1 млн грн за вікенд прокату

[ads-pc-2]

medium_9d06f135de34d7e0f99e924a888a2627

Загальні збори першого українського повнометражного мультфільму “Бабай” у перші вихідні прокату становили майже мільйон гривень. Мультик було презентовано 18 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства культури.

“Наразі ми маємо результати перших чотирьох днів. На мультфільм “Бабай” прийшло 25 600 українських глядачів. Наприклад, за перший тиждень перегляду “Сімейки монстрів”, яка стартувала у 123 кінотеатрах України, цифра зборів всього на триста тисяч гривень більша ніж у “Бабая”. А “Бджілка Майя” зібрала за перший тиждень п’ятнадцять тисяч глядачів і трохи більше півмільйона гривень”, – розповів продюсер фільму і генеральний директор студії “Укранімафільм” Едуард Ахрамович.

Одна гривня з кожного проданого квитка буде передана на підтримку дітей переселенців. Таким чином, на даний момент зібрано вже 25 600 гривень. З першого прокатного тижня у соціальних мережах на офіційній сторінці студії “Укранімафільм” розпочалась промо-акція #Бабайдітям для інформаційної підтримки акції.

Нагадаємо, що за 23 роки незалежності мультфільм “Бабай” став першим українським повнометражним анімаційним проектом, який вийшов на широких екранах країни. Виробничий бюджет першого українського повнометражного анімаційного фільму “Бабай”, що проходив за програмою держзамовлення, складає 7,1 млн. грн. (100% – фінансування Держкіно). Робота над 70-хвилинним анімаційним проектом тривала 2 роки. За цей період творчою групою “Бабай” було створено понад 200 тисяч малюнків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: