Меню & пошук

ITpub – заклад для справжніх ІТшників у Львові

ITpub – заклад для справжніх ІТшників у Львові

[ads-pc-2]

ITpub Lviv

Нещодавно у Львові відкрився дуже цікавий заклад під назвою ITpub. Як ви вже можливо здогадались, тематика цього пабу – ІТ-технології та все, що з ними пов’язано. Де ви ще знайдете роботів з випивкою всередині, портрети Джобса на стінах та клавіатуру в туалеті? Правильно, ніде :) Минулого тижня ми завітали до закладу, щоб показати вам його зсередини, а також поспілкувались з власником ITpub – Богданом Тарлупою.


– Як виникла ідея такого закладу? Чи довго ви її обговорювали, і скільки людей в команді?

– Мені здається, що виникнення такого закладу було просто неминучим, адже на сьогоднішній день у Львові концентрація людей, котрі мають дотичність до IT, на квадратний метр різко збільшується. Я працюю в сфері інформаційних технологій уже більше, ніж 4 роки, і мені неодноразово приходила думка про те, що не завадило б у Львові, із його концептуальними закладами, з’явитись ще одному, де була б знайома та фактично рідна атмосфера. Дуже приємно зараз спостерігати за тим, як люди, котрі приходять в заклад, перш ніж дійти до барної стійки, вітаються із половиною відвідувачів, бо однією із наших основних цілей є створення майданчику для формування community.

Процес кристалізації ідеї у конкретні плани, а потім уже й у реалізацію зайняв трішки більше року. Він, як на мене затягнувся, проте на це були об’єктивні причини. Основною із них була формування команди однодумців. На даному етапі нас троє, у нас чітко розмежовані сфери відповідальності, і ми не втручаємось у роботу один одного. На кораблі повинен бути лише один капітан, тоді він не відхилятиметься від курсу!

Надзвичайно приємно те, що дуже багато людей навколо виявляють бажання нам допомогти. Нещодавно група клієнтів запропонувала завести акаунт на Github’і, де вони б з радістю допомогли нам із розробкою програм для автоматизації певних процесів :) (на разі не буду розголошувати, що це має буде, але скажу, що, мабуть, в Україні такого ще немає). Нас також надзвичайно тішить зворотній зв’язок від відвідувачів, вони завжди мають ідеї щодо покращення і дуже охоче ними діляться. Більше того, пропонували навіть завести багтрекер, щоб “логувати” туди баги :)

–Наскільки важким був процес відкриття пабу? Скільки часу минуло перш ніж ви обрали місце і запустили першого клієнта?

– Процес відкриття закладу був надзвичайно виснажливим та, я б сказав, несподіваним. Виснажливим, особливо для мене, був через те, що у мене є основне місце праці, і фактично закладом я займався по ночах. А несподіваним він був у співпраці із держустановами для отримання відповідних дозволів :)

Від дати обрання місця до нашого першого клієнта пройшло два з половиною місяці кропіткої роботи, проте коли відвідувач (до речі, програміст із більш ніж 15-річним стажем) сказав, що йому дуже сподобалось, ми зрозуміли, що це було цього варте.

– Хто ваша аудиторія? Заклад лише для вузької тусовки людей, чи до вас ходять різні люди?

– Наша аудиторія не обмежується людьми, котрі знають, що таке Stack Overflow, C++ чи методологію Agile :) Насправді, заклад мав би бути цікавим усім, хто цікавиться комп’ютерами, інтернетом, та всім, що з цим пов’язане. Окрім того, ви завжди можете смачно поїсти чи зіграти на PlayStation. Якщо спробувати проаналізувати поточну аудиторію, то, мабуть, десь близько 60% відвідувачів мають якесь відношення до інформаційних технологій, а решта – люди інших професій.

– Наскільки важливим є інтернет-промо для вас? Ви використовуєте його просто для підтримки бренду чи очікуєте на якісь реальні показники віддачі?

– Більшість нашої аудиторії є активними користувачами соцмереж, тому інтернет-промо для нас є надзвичайно важливим, та й це фактично наразі єдиний канал, який ми використовуємо для реклами.

ITpub, Львів, вул. Дудаєва, 16
10:00-23:00

Фото: Олександр Бистріков

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

8 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: