Меню & пошук

Galaxia – обрано храм фестивалю Burning Man 2018

Galaxia – обрано храм фестивалю Burning Man 2018

[ads-pc-2]

Організатори Burning Man повідомили, що обрали храм, який буде встановлено на фестивалі у 2018 році – Galaxia (Галактика) архітектора Артура Маму-Мані.

Galaxia символізує віру в невідоме, зірки, планети і чорні діри, рух, що об’єднує нас у вихорі галактик наших снів.

Galaxia складається з 20 дерев’яних в’язок, які через спіраль сходяться до однієї точки в небі. Трикутні форми утворюють різні шляхи у напрямку до центральної площини, де знаходиться гігантська 3D-мандала – серце Галактики. Дерев’яні модулі біля основи є досить великими, щоб тримати весь каркас, більше того – в них знаходяться невеличкі заглиблення, де “бернери” (учасники фестивалю) можуть залишати талісмани, записки з мріями і бажаннями. В останній день фестивалю під час заходу сонця храм і все, що люди залишили в ньому, спалюють.

Артур Маму-Мані (Arthur Mamou-Mani) – французький архітектор, директор агенції Mamou-Mani Architects, котра спеціалізується на цифровому проектуванні та створенні різних архітектурних форм.

Протягом останніх шести років Артур і його студенти-магістри з Вестмінстерського університету розробили ряд інсталяцій, які були встановлені на попередніх фестивалях Burning Man: Shipwreck, Fractal Cult, Hayam Sun Temple, The Infinity Tree, Bismuth Bivouac, Tangential Dreams.

Артур є прибічником нового підходу до архітектури, в якому архітектор бере безпосередню участь в роботі. Тому він заохочує своїх студентів проектувати і самим створювати арт-інсталяції для Burning Man – так вони зможуть отримати наставництво на місці та унікальний практичний досвід будівництва, який недоступний в університетському контексті.

 

Інструкція з виживання на Burning Man від Марії Хандусь

Інсталяція з України вперше з’явилася на фестивалі у 2015 році

 

Фото: Mamou-ManiThe Architects’ Journal

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: