Меню & пошук

Що читати влітку: 6 книг від Білла Гейтса

Що читати влітку: 6 книг від Білла Гейтса

[ads-pc-2]

best-books_2013_700px_v1

Засновник компанії Microsoft, Білл Гейтс, виклав на своєму Youtube каналі відеоогляд книг, які він рекомендує прочитати цього літа, коли ви будете десь відпочивати (або працювати).

1) Hyperbole and a Half

Brosh-614x461

Еллі Брош, автор популярного інтернет-комікса Hyperbole and a Half, випустила книгу на основі своїх художніх творінь і есе.

2) The Magic of Reality

magic-2

«Магія реальності: як ми дізнаємося істину» Річарда Докінза – книга про найцікавіші питання. Серед розділів – «Хто був першою людиною?», «З чого все зроблено?» і «Чому трапляються неприємності?». Автор дає відповіді або розповідає про те, що вчені поки не можуть нам пояснити.

3) What If?

6c6116e6f0b4e88f30a55d4a0bdb77ef

«Що якщо?» – книга від творця коміксу xkcd Ренделл Монро.

4) On Immunity

Imunitet-vakcine

Юла Блісс у своїй книзі критикує страх вакцин, поширений в США. Книга отримала масу позитивних відгуків і увійшла в десятку кращих книг 2014 за версією New York Times.

5) How to Lie With Statistics

5d43a11fcc7e378980e62ab943575053

У своїй книзі «Як брехати за допомогою статистики» Дарелл Хафф розповів про способи зловживання статистикою в цілях обману аудиторії і маніпулювання її думкою на конкретних прикладах з американського життя – з реклами, політики, пропаганди та агітації. Книга вперше була опублікована в 1954 році.

6) Should We Eat Meat?

9781118278697_nUeYp_600x0

Білл Гейтс вже кілька років рекомендує книги цього вченого: «Нічого я так не чекаю, як книг Вацлава Сміла». Професор географії та науки про навколишнє середовище Манітобського університету (Канада) – автор тридцяти монографій і чотирьохсот статей про майбутнє енергетики, виробництві продуктів харчування та промисловості. Цього разу професор піднімає питання про необхідність стримати апетит людства при споживанні м’яса. У своєму інтерв’ю він говорив:

Ми витрачаємо величезну кількість енергії на вирощування кукурудзи та сої, і все це йде на розведення худоби, яку ми до того ж годуємо антибіотиками. І врешті-решт 40% виробленого продовольства викидається.

М’ясоїди не люблять мене, адже я закликаю до поміркованості, а вегетаріанці зневажають за те, що я не бачу нічого поганого у вживанні м’яса. Але м’ясу ми зобов’язані своїм еволюцією! М’ясо зробило нас такими. М’ясо збільшило наш мозок. Проблема не в м’ясі, а в тому, що ми з’їдаємо 90 кг м’яса на рік на душу населення. Їмо гамбургери кожен день. І стейк.

Дивіться, ось ми беремо курячу грудку, нарізаємо її маленькими шматочками і готуємо рагу по-китайськи. Замість однієї порції м’яса ми отримуємо смачну страву на трьох. Якщо ми будемо їсти м’ясо, як його їдять в Індії, Китаї та Малайзії, ми скоротимо споживання до 18 кг на рік.

У книзі професор більш детально розкриває відповідь на це питання.

via Geektimes, Буква магазин Киев

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: