Меню & пошук

Стівен Кінг видасть новий кримінальний роман «Later» наступного року

Стівен Кінг видасть новий кримінальний роман «Later» наступного року

Автор поділився обкладинкою й уривком з книги.


[ads-pc-2]

Американський письменник Стівен Кінг оголосив про вихід нового кримінального роману «Later» (Пізніше) у березні 2021 року, повідомляє Independent. 

Новий роман розповість про хлопчика Джеймі Конкліна з надприродними здібностями, який може «бачити те, що ніхто не може бачити, і вивчати те, що ніхто інший не може дізнатися». Разом з поліцією Нью-Йорка хлопчик намагається зупинити померлого вбивцю, який може «завдати удар з іншого світу». Однак, за використання своєї сили головному герою потрібно платити «жахливу ціну». 

Кінг виклав у Twitter обкладинку майбутньої книги. А також поділився коротким уривком роману на сайті

Книга зі слоганом «Тільки мертві не мають секретів» досліджує теми, знайомі шанувальникам творчості Кінга: дорослішання і протистояння силам зла.

«Це приголомшлива історія про дорослішання і зіткненні з власними демонами — метафоричними або (як це іноді буває в книгах Кінга) реальними. Це жахливо, ніжно, несамовито і чесно, і ми дуже раді представити його читачам», — описав роман редактор видавництва Hard Case Crime і письменник Чарльз Ардан. Саме це видавництво, яке раніше випустило дві попередні книги Кінга («Країна розваг» 2013 року і «Хлопець з Колорадо» 2005 року), опублікує новий роман. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: