Меню & пошук

Шанувальники хочуть «ув’язнити» Джорджа Мартіна у хатинці на острові, щоб він нарешті дописав нову книгу

Шанувальники хочуть «ув’язнити» Джорджа Мартіна у хатинці на острові, щоб він нарешті дописав нову книгу

У фанатів є письмове підтвердження обіцянки письменника.


[ads-pc-2]

Минулого року письменник Джордж Мартін пообіцяв завершити наступну книгу циклу «Пісня льоду й полум’я» до початку проведення Всесвітньої науково-фантастичної конвенції Worldcon у Новій Зеландії. Якщо роман не буде готовий, Мартін дозволив фанатам замкнути себе в хатині на острові з видом на озеро сірчаної кислоти.

Про це письменник написав у своєму блозі. Через пандемію Worldcon стартував 29 липня в форматі онлайн, а книга «Вітри зими» так і не була завершена. 

«Якщо я на заврешу «Вітри зими», до поїздки на Всесвітню науково-фантастичну конвенцію Worldcon у Новій Зеландії — у вас є мій офіційний письмовий дозвіл на моє ув’язнення. Я буду сидіти в маленькій хатинці на острові Вайт з видом на озеро сірчаної кислоти, поки я не закінчу. І поки їдкі пари не зіпсують мій старий текстовий процесор DOS, все буде добре».

Тепер фанати пригадали цю обіцянку Мартіна і вимагають від нього виконати обіцянку — усамітнитися для роботи над романом.

І хоча Мартін говорить, що «робить стабільний прогрес» у написанні книги, письменник планує закінчити шосту книгу серії «Пісня льоду й полум’я» наступного року.

Бестселер «Пісня льоду й полум’я» був екранізований HBO в серіалі «Гра престолів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: