Меню & пошук

Inspired Books: “Фінанси”

Inspired Books: “Фінанси”

[ads-pc-2]

Inspired Books: “Фінанси”

Здавалося б: надворі літо, а я вас змушую згадувати про ділові книги, та ще й про підручники… Але фінанси – це не лише назва дисципліни у вашому улюбленому (чи ненависному) виші. Фінанси – один із ключових аспектів нашого повсякденного життя, котрий визначає безліч наших рішень та навіть нашу творчість чи схильність до ризику. Як працює фінансова система держави, який механізм прийняття рішень про фінансові операції на рівні окремих домогосподарств, індивідуумів та цілих компаній – про це у ґрунтовній, але доступній для розуміння праці Зві Боді та Роберта К. Мертона.

Видавничий дім “Вільямс” 2004 року представив цей базовий підручник із вивчення фінансів за програмою МВА на російському, а згодом – і на українському ринку ділової літератури. Якщо ви волієте досконало знати, як функціонує фінансова система сучасного суспільства, як працюють інвестиції, хеджування та як і чому приймаються ті чи інші рішення з боку компаній, урядів чи окремих груп населення, раджу вам відшукати для прочитання або придбати цю книгу.

Перший розділ присвячено вивченню фінансів в цілому, фінансової системи держави та світу, а також тому, як створюється та використовується фінансова звітність.

У другому розділі книги ви дізнаєтесь, як співвідносяться Час та Гроші і яку роль відіграє фінансове планування в нашому житті та при оцінці інвестиційних проектів.

Inspired Books: “Фінанси”

Третя частина – про оцінку вартості активів, акцій та облігацій. Четверта – про те, як розподіляти ризики, що таке портфель інвестицій і як оптимально ним керувати.

П’ята частина книги розповість про ринок капіталів. Майбутні біржовики та ті, хто цікавиться форвардами, ф’ючерсами та опціонами і фондовим ринком, цей розділ для вас.

І завершується все розглядом корпоративних фінансів (цю частину варто переглядати лише тим, хто хоче пов’язати себе зі світом корпоративного стратегічного планування та великих фінансів).

Кому читати: студентам 2-го – 4-го курсів, викладачам фінансів та економічних дисциплін, CFO (майбутнім та починаючим), керівникам стартапів у секторі В2В та тим, хто цікавиться фінансами та стратегічним управлінням.

Придбати книгу можна на “Озоні”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

6 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: