Меню & пошук

Білл Гейтс назвав список книжок і фільмів на літо

Білл Гейтс назвав список книжок і фільмів на літо

Гейтс доповнив традиційний список книжок на літо улюбленими фільмами та серіалами.


[ads-pc-2]

У своєму онлайн-блозі Білл Гейтс розповів про 5 книжки, які він радить прочитати влітку. 

 • The Choice, by Dr. Edith Eva Eger («Вибір», Едіт Єва Егер)

Егер було лише шістнадцять років, коли її сім’ю відправили в Освенцим. Переживши неймовірні жахи, вона переїхала до Сполучених Штатів і стала психологом. Її унікальний досвід дає їй дивовижну проникливість, і я думаю, що багато хто знайдуть розраду в її пропозиціях про те, як справлятися з важкими ситуаціями.

 • Cloud Atlas, by David Mitchell («Хмарний Атлас», Девід Мітчелл)

Це той роман, про який ви довго будете думати і обговорювати після того, як прочитаєте. Сюжет трохи складний для пояснення, тому що він містить шість взаємопов’язаних історій, які відбуваються протягом століть (зокрема одну, яку я особливо любив, про молодого американського доктора на кораблі в південній частині Тихого океану в середині 1800-х років). Але якщо ви в настрої для дійсно переконливої розповіді про краще і гірше в людстві, я думаю, ви опинитеся настільки ж поглинутим цим, як і я.

 • The Ride of a Lifetime, by Bob Iger («Атракціон життя», Боб Айгер)

Це одна з кращих бізнес-книг, які я читав за кілька років. Айгер робить приголомшливу роботу, пояснюючи, як це бути генеральним директором великої компанії. Якщо ви шукаєте ділові ідеї або просто цікаве читання, я думаю, комусь сподобаються його історії про спостереження за Disney в один з найбільш доленосних періодів в історії компанії.

 • The Great Influenza, by John M. Barry («Великий грип», Джон М. Баррі) 

Зараз ми переживаємо безпрецедентні часи. Але якщо ви шукаєте історичне порівняння, то найближча за всіх — пандемія грипу 1918 року. Баррі навчить вас практично всьому, що вам потрібно знати про одну з найбільш смертоносних спалахів в історії людства. Попри те, що 1918 рік сильно відрізнявся від сьогоднішнього дня, «The Great Influenza» є гарним нагадуванням про те, що ми все ще стикаємося з багатьма такими ж проблемами.

 • Good Economics for Hard Times, by Abhijit V. Banerjee and Esther Duflo («Гарна економіка в скрутні часи», Абхіджіт В. Банерджі і Естер Дюфло)

Банерджі і Дуфло отримали Нобелівську премію з економічних наук минулого року, і вони є двома з найрозумніших економістів, які працюють сьогодні. На щастя для нас, вони також дуже добре роблять економіку доступною для пересічної людини. Нова книга, присвячена нерівності і політичним розбіжностям, зосереджеє увагу на політичних дебатах в багатих країнах, таких як Сполучені Штати.

Також Гейтс порадив декілька фільмів та серіалів на літо: 

 • Pandemic: How to Prevent an Outbreak, Netflix («Пандемія: як запобігти спалаху»)

 • A Million Little Things, ABC («Мільйон дрібниць»)

 • This Is Us, NBC («Це — ми»)

 • Ozark, Netflix («Озарк»)

 • I, Claudius, BBC («Я, Клавдій»)

 • Spy Game, Universal Studios («Шпигунські ігри»)

Раніше Білл Гейтс розповів, які 5 книжок радить прочитати взимку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: