Меню & пошук

8 видів книжок, які вам варто взяти на літній відпочинок

8 видів книжок, які вам варто взяти на літній відпочинок

[ads-pc-2]

8 видів книжок, які вам варто взяти на літній відпочинок

Літо у розпалі: час відпусток, мандрівок та нових знайомств. Але навіть якщо ви нікуди не збираєтесь вирушати і хочете просто полежати на дивані чи посидіти у кріслі на веранді, споглядаючи вулицю та людей, книжка може стати вашим найкращим компаньйоном навіть для найбільш «ледачого» способу відпочинку. Щонайменше 8 видів книжок складуть вам компанію цими літніми днями:

1. Короткі оповідання та новели. Взагалі-то, їх варто мати під рукою не лише під час літнього відпочинку, але й у звичайні дні у будь-яку пору року. Якщо ви палите, то замість способу «вбити 10 хвилин» за цигаркою, краще прочитати одне коротке оповідання. А ще «коротка проза» може провокувати появу нових ідей (а коли ще втілювати нові ідеї, як не влітку?).

2. «Кейс-буки» та практичні поради. І влітку можна не припиняти вчитись (особливо, якщо це стосується створення власних проектів, випуску власного одягу, розвитку себе як особистості чи підприємця-початківця). Вчіться у тих, хто вже накопичив певний досвід та поділився ним за допомогою книг.

8 видів книжок, які вам варто взяти на літній відпочинок

3. Новинки книжкового ринку, які ви пропустили взимку та навесні. Якщо була цього року нова книжка, яку ви будь-що прагнули прочитати, але у вас бракувало часу – літній відпочинок підходить для цього якнайкращим чином.

4. Фотоальбоми та «лукбуки». Споглядання красивих картинок, краєвидів, моделей та речей – хіба це не найбільш лінивий різновид відпочинку, коли і мозок відпочиває, і «картинка» око радує?

5. Біографії видатних людей. Як правило, це доволі об’ємні книги, які у паперовому еквіваленті стають чималенькими томами. Тому краще пошукати і придбати (або завантажити з якогось безкоштовного ресурсу) електронну версію. Візьміть життєву історію Єсеніна, Франка чи Джобса «у кишеню» разом із смартфоном та й рушайте в гори, село чи у мандрівку містами України або Європи.

8 видів книжок, які вам варто взяти на літній відпочинок

6. Путівники новими містами. Збираєтесь у подорож до міста, де ніколи ще не бували? Паперовий чи електронний путівник стане вам гарним помічником у виборі місць для відпочинку, розваг та пошуку смачних страв чи локальних цікавинок.

7. Книги кулінарних рецептів. Літо – час приготування та споживання безлічі сезонних страв та напоїв із використанням свіжих ягід та фруктів. Обрати найкращий рецепт вам допоможуть не лише кулінарні блоги, популярність котрих в Уанеті стрімко зростає, але й перевірені часом збірки рецептів від Джеймі Олівера та інших іменитих американських та європейських кулінарів.

8. Історична проза – останній пункт із нашого переліку книжкових «компаньйонів» для вашого відпочинку. Хочете дізнатись про минуле міста, в якому побували чи живете зараз? Історична проза для цього підходить якнайкраще. Крім того, історичні романи, як правило, теж вимагають часу, якого поза межами відпустки чи канікул катастрофічно не вистачає.

Фото: блог Hot Girls Reading Books

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: