Меню & пошук

Власник картини Бенксі порізав її. Ціна на неї впала з 40 тисяч до 1 фунта

Власник картини Бенксі порізав її. Ціна на неї впала з 40 тисяч до 1 фунта

Трюк не повторити.


[ads-pc-2]

Власник одного з непідписаних принтів картини Бенксі «Дівчина з червоним шаром» вирішив розрізати її, щоб підвищити вартість картини. Але у нього не вийшло. Про це повідомляє MyArtBroker.

Наприкінці минулого тижня оригінал картини «Дівчина з червоним шаром» самознищився після продажу на аукціоні. Після цього вартість картини, яка була продана за 1 мільйон фунтів, зросла, як мінімум, вдвічі.

Працівники сайту MyArtBroker, який оцінює та перепродає мистецькі твори, на наступний день повідомили, що до них зверталися чимало власників картин Бенксі. Вони запитували, а чи зросте ціна на їх картини, якщо вони теж їх розріжуть. Працівники MyArtBroker попереджали, що цього краще не робити.

Утім, пізніше вони опублікували матеріал, в якому показали, що один з власників картин Бенксі порізав її. Це непідписаний принт тієї ж «Дівчини з червоним шаром», яких у світі всього 600 штук. Оціночна вартість картини складає 40 тисяч фунтів.

Власник картини просив встановити ціну на картину в 80 тисяч фунтів, але у відповідь йому заявили, що її можна оцінити хіба в 1 фунт.

Фото: MyArtBroker

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: