Меню & пошук

Шведська група вуличних художників встановлює мініатюрні магазини і ресторани для мишей на вулицях міста

Шведська група вуличних художників встановлює мініатюрні магазини і ресторани для мишей на вулицях міста

Для облаштування інтер'єру художники використовують повсякденні предмети.


[ads-pc-2]

Шведська група анонімних вуличних художників «AnonyMouse» встановлює мініатюрні магазини, ресторани, аптеки і музикальні крамнички для мишей на вулицях міст, пише My Modern Met. Художники почали створювати крихітні будівлі взимку 2016 року в місті Мальме на півдні Швеції. Сьогодні 25 закладів ручної роботи можна знайти на вулицях Швеції, Франції та острова Мен.

«Наша головна мета — привнести у повсякденність трохи магії для дітей і перехожих», — розповів колектив. Кожна вулична інсталяція відрізняється неймовірною кількістю деталей: крихітні вітрини, фасади, вивіски і навіть маленькі велосипеди біля магазинів. 

Для облаштування інтер’єру художники використовують повсякденні предмети, зокрема сірникові коробки і пробки від шампанського, перетворюючи їх в меблі та інший реквізит для мишей.  

«Ми думаємо, що в якийсь момент більшості дітей подобається уявляти собі, що існує світ, паралельний нашому, в якому маленькі тварини живуть як ми, але використовують те, що ми загубили», — пояснюють «AnonyMouse».

Щоб зберегти анонімність групи, художники працюють вночі. Команда також ніколи не розкриває точне місце розташування своїх нових мініатюрних закладів, заохочуючи фанатів шукати їх. 

Переглянути усі роботи художників можна на їх Instagram-сторінці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: