Меню & пошук

Лувр побив рекорд відвідуваності в 2018 році. Допомогли Beyonce та Jay-Z

Лувр побив рекорд відвідуваності в 2018 році. Допомогли Beyonce та Jay-Z

Це найпопулярніший музей в світі.


[ads-pc-2]

Музей Лувр, який знаходиться в Парижі, став найвідвідуванішим музеєм в світі. Упродовж 2018 року його відвідали понад 10 мільйонів осіб. Про це повідомляє The Guardian.

Однією з причин такого успіху став вихід кліпу на пісню Apeshit гурту The Carters (Beyonce та Jay-Z), який був знятий в Луврі. Понад 50% відвічувачів музею — люди, молодші за 30 років.

У порівнянні з минулим роком показники Лувра зросли на 25% — 10,2 мільйони відвідувачів проти 8,2 мільйонів відвідувачів. Загалом результат 2018 року — найкращий в історії, він на 500 тисяч людей покращив результат 2012 року.

Представники Лувру відзначають, що музею нарешті вдалося оговтатися від терористочної атаки Парижа в 2015 році, після якої відвідуваність Лувру спадала. У 2018 році 75% відвідувачів — іноземці.

Кліп на пісню Apeshit переглянули понад 150 мільйонів разів на Youtube, а музей навіть створив спеціальний гід по місцях, які були показані в відео.

Протестні акції «жовтих жилеток», які проходили в Парижі наприкінці 2018 року, не вплинули на відвідуваність Лувру. У 2019 році адміністрація музею прагне збільшити кількість відвідувачів (особливо молодого покоління), додавши безкоштовний вхід в музей увечері в кожну першу суботу місяця.

Inspired пояснював, у чому феномен альбому The Carters та чому до цих співаків прикуто стільки уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: