Меню & пошук

Велосипедний смарт-замок розблоковується відбитками пальців

Велосипедний смарт-замок розблоковується відбитками пальців

Замок коштуватиме $32


[ads-pc-2]

Китайська компанія Xiaomi презентувала новий велосипедний смарт-замок AreoX. Його особливість – у зчитуванні відбитків пальців власника. Розробники заявляють: замок можна використовувати для велосипедів, скутерів та звичайних дверей, пише BGR.

Компанія презентувала проект на місцевій краудфандиговій платформі Youpin. Користувачі отримали змогу придбати інноваційний замок за $29. Пізніше розробка коштуватиме $32. За короткий термін кошти, потрібні на запуск виробництва AreoX, в 2,5 рази перевищили необхідну суму.

Для нового замка не потрібні ключі. Замість цього пристрій зчитує відбитки пальців власника й відмикається за 0,55 секунди.

За словами розробників, дизайн замка спроектований у такий спосіб, що його майже неможливо зламати. Зокрема це забезпечує посилена дужка, яка здатна витримувати великий тиск і яку складно розпиляти.

У замок вмонтована батарея, заряду якої вистачить на рік. Коли рівень заряду зменшиться до 15%, власник отримає попереджувальний сигнал. Зарядити замок можна через USB.

Якщо замок зламається і не зчитуватиме відбитки, його можна відкрити звичайними ключами.

У продаж замок надійде в кінці травня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: