Меню & пошук

В Парижі збудують перший за 40 років хмарочос

В Парижі збудують перший за 40 років хмарочос

[ads-pc-2]

triangle

Коли ви уявляєте Париж, то навряд чи мова йде про 42-поверховий хмарочос зі скла, правда? Французька столиця зважилася побудувати перший за останні 40 років хмарочос в центрі міста, який буде розташовано поблизу Porte de Versailles та який внесе корективи у звичний скайлайн міста. 

Вартість спорудження башти Tour Triangle – €500 млн, і вона зможе створити понад 5000 нових робочих місць. Швейцарські архітектори Жак Херцог (Jacques Herzog) і П’єр де Мерон (Pierre de Meuron), остаточно стали зірками архітектури після будівництва за їх проектом пекінського стадіону «Пташине Гніздо» до Олімпіади 2008, і саме вони представили новий проект.

141121_EYE_2.jpg.CROP.original-original

141121_EYE_3.jpg.CROP.original-original

 

Передбачається, що башта у вигляді піраміди буде побудована в районі виставкового комплексу Порт де Версаль (Porte de Versailles). За проектом архітектурного бюро Herzog & de Meuron будівля у вигляді піраміди повинна справити враження на активних захисників навколишнього середовища – башта максимально використовує енергію вітру і сонця.

Останній хмарочос у Парижі було побудовано ще в 1973 році – Montparnasse Tower, яку часто називають депресивною та ординарною. Побудова Tour Triangle стане виключенням – зазвичай всі високі будівлі переносили у спеціальний діловий район на півдні Парижу під назвою La Defense.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: