Меню & пошук

Міжнародна виставка EXPO 2010 в Шанхаї: стенди країн-учасниць

Міжнародна виставка EXPO 2010 в Шанхаї: стенди країн-учасниць

[ads-pc-2]

EXPO 2010 logo

З 1 травня і аж до 31 жовтня 2010 року у Шанхаї буде діяти величезна міжнародна виставка EXPO 2010.

Темою для цьогорічної виставки став лозунг “Better City, Better Life”, який підкреслює новий статус Шанхаю як великого економічного та фінансового центру Східної Азії. Спеціально до події кожна з країн-учасниць підготувала власний павільйон, який мав би стати візиткою держави та об’єктом підвищеної уваги туристів.

Ось деякі з павільйонів:

Павільйон Данії:

expo 2010 pavilion

Сингапур:

EXPO 2010

Швеція:

expo 2010

expo 2010 sweden

Мексика:

mexico 2010 expo

Румунія:

romania expo 2010

Ізраїль:

israel expo 2010

Франція:

france expo 2010

france expo 2010

Китай:

china expo 2010

china expo 2010

Великобританія:

british pavillion expo 2010

Росія:

russian pavillion expo 2010

Як бачимо, павільйон кожної країни – це не лише візитка держави, а й місце для креативу її провідних дизайнерів та архітекторів, які зможуть втілити свої найнесподіваніші ідеї.

На виставці в Шанхаї буде представлена й Україна. Ось як виглядає наш павільйон:

ukraine expo 2010

ukraine expo 2010

Ви не повірите, але для цієї убогості навіть сайт створили, де пишуть про концепцію стенду:

У павільйоні України, площею 500 кв. метрів, за темою “Від стародавнього до сучасного міста” відвідувачам надається можливість ознайомитися з розвитком міської культури від Трипілля до сьогодення.

Оскільки вчені вважають, що давня китайська цивілізація Яншао є автохтонна культурі Трипільських племен через схожість людських рис, орнаментів посуду, елементів одягу, богів, яким поклонялося населення, павільйон України оформлено в Трипільському стилі, що дозволяє ознайомити відвідувачів з тотожністю давніх культур народів, які населяють сучасний Китай та Україну.

На великих екранах будуть демонструватись фільми про Україну, а всі охочі зможуть власноруч зліпити глечик або розмалювати писанку.

Дизайн павільйону розробив народний художник України Анатолій Гайдамака, технічне виконання зробила дизайнер Анна Гаєвська.

Єдине почуття, яке виникає після цього – це глибоке розчарування, що в таких речах, як імідж країни закордоном, все ще діють принципи “совка” і примітиву. EXPO 2010 був чудовим шансом як для українських дизайнерів проявити себе, так і для самої країни – показати світу, що ми можемо. Цей шанс жорстоко профукали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: