Меню & пошук

Біля Львова збудують еко-готель у формі традиційних солом’яних копиць

Біля Львова збудують еко-готель у формі традиційних солом’яних копиць

[ads-pc-2]

gotel_6

Автор проекту, український дизайнер Левко Давидюк, ще два роки тому переміг у конкурсі дизайнерів «Ukrainian Desigh: The Very Best Of» в номінації «Дизайн середовища». Крім того, проект еко-готелю «Три копиці» потрапив до китайської книги «Біонічні будівлі світу», повідомляє Zaxid.net.

Давидюк отримував пропозиції з Польщі, Греції, ПАР і з Карибських островів. Але він чекав пропозиції саме від українських забудовників. Тепер з’явився інвестор, готовий побудувати незвичний еко-готель біля Львова. Наразі йде робота над створенням бізнес-моделі комплексу, складається кошторис.

Над проектом готельно-ресторанного комплексу «Три копиці» хлопець працював близько року. Комплекс складатиметься з трьох будівель: одна –двоповерховий ресторан, ще дві – чотириповерхові будівлі під готельні номери. За задумом дизайнера, житлові будівлі мають чотири поверхи. Перший рівень – дерев’яний, три наступні – з очерету, викладеного за голландською технологією.

gotel_3

Та особливо привабливим і незвичним є зовнішній вигляд будівель, які дійсно нагадуватимуть три великі копиці сіна на полі. Як говорить сам автор проекту, на такий дизайн його надихнуло село рідної бабусі на Поліссі, де він міг спостерігати, як місцеві жителі традиційно складають сіно.

Крім того, будівлі будуть зведені без єдиного цвяха. На дерев’яному каркасі буде розташовуватися брус, очерет (з якого зроблять дах і стіни) і глина. У самих будівлях будуть сучасні санвузли, готельні номери, ресторани і панорамні вікна.

gotel_1

gotel_2

gotel_5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

  1. 6 років ago

    круто)

  2. 7 років ago

    круто)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: