Меню & пошук

Apple побудує офіс у вигляді космічного корабля

Apple побудує офіс у вигляді космічного корабля

[ads-pc-2]

Офіс Apple

Влада міста Купертіно опублікувала рендери майбутньої штаб-квартири компанії Apple, яку планується спорудити на території у 0,26 квадратних кілометра. На початку червня мер міста погодив проект, який запропонувала Apple – майбутній головний офіс компанії нагадуватиме космічний корабель, за що й отримав неофіційну назву Mothership – “материнський корабель”.

Apple – одна з небагатьох компаній світу, яка може дозволити таке воістину масштабне будівництво. В компанії Стіва Джобса уже кілька років тому зрозуміли, що теперішнього офісу їм явно замало, і зайнялися “збиранням земель” – в 2010 році Apple придбала в HP велику ділянку поряд з уже раніше купленою територією:

Зрештою, Apple може собі це дозволити – на її рахунках накопичилося понад $70 млрд – більше, ніж у влади США, а буквально минулого тижня компанія стала найдорожчою у світі.

Майбутній головний офіс Apple вміщуватиме 12 тисяч працівників, а також фітнес-центр, конференц-залу на 1000 людей та їдальню на 3000 місць. Будівля буде отримувати енергію від локальної станції на природному газі, а в центрі та навколо “корабля” висадять тисячі дерев. Відгуки в блогах найрізноманітніші – новий офіс уже встигли охрестити і стадіоном, і будівлею Umbrella Corporation (з фільму Обитель зла), і “One Ring to rule them all”.

Презентація проекту Стівом Джобсом у мерії Купертіно:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: