Меню & пошук

Причеши свої знання: 4-денний курс з реклами та піару

Причеши свої знання: 4-денний курс з реклами та піару

[ads-pc-2]

800-417ukr-1

З 29 вересня по 2 жовтня освітній проект «Вища школа комунікацій» проводить осінній курс «Реклама та PR», який допоможе оновити та систематизувати знання у сфері маркетингу.

Майже щодня галузь маркетингових комунікацій доповнюється новими спостереженнями, твердженнями та спростуваннями. З часом актуальні знання і застарілі дані перетворюються на ворох заплутаної інформації. Визначити, що з цього ефективно, а що ні, перебуваючи у щоденній рутині, достатньо складно. Тому нерідко спеціалісти або працюють «по накатаній», або ж намагаються запровадити всі новинки підряд. Звичайно, обидва підходи помилкові, і призводять до збитків у компанії.

Щоб цього не допустити, необхідно регулярно «причісувати» свої знання – систематизувати та поглиблювати їх, заповнювати «пробіли» та «викидати» зайве.

Щоб допомогти спеціалістам оновити та систематизувати свої знання освітній проект «Вища школа комунікацій» запускає осінній інтенсивний курс «Реклама та PR».

Інтенсив буде корисний:

  • спеціалістам з маркетингу та PR;
  • співробітникам рекламних агентств;
  • власникам бізнесу, управлінцям та стартаперам;
  • а також  всім, хто цікавиться питаннями ефективного управління  комунікаціями.

Традиційно спікери курсу – тільки практики, лідери українського ринку та міжнародні спеціалісти сфери маркетингових комунікацій. Їхній досвід та знання допоможуть позбутися неефективного, згадати забуте, зрозуміти і передбачити тенденції,  і, звичайно, отримати актуальні знання. Ви зможете надихнутися новими кейсами та спостереження з практики, якими поділяться спікери під час виступу.

Програма курсу поділена на 4 основні блоки:

  • комунікаційна стратегія;
  • PR;
  • digital;
  • бренд.

Генеральний партнер: РА «Marketing Bar».

Стратегічний партнер: ММR (Мarketing Мedia Review).

Офіційні партнери: типографія «Sborki», інтернет-магазин «Yakaboo», завод шампанських вин «Odessa».

Інформаційні партнери: StartUpUkraine, Gloss.ua, Bigmir, Bit.ua, RIA, Geometria, AUTORIA – лідер автомобільної інтернет-торгівлі, газета «Плюс», телеканал «Перший діловий», телеканал «Business», телеканал «Maxxi TV», «Коментарі», «Обозреватель», Liga.net, телеканал «News One», радіо «Ера FM», радіо «Київ».

Вартість інтенсивного курсу – від 1500 грн.

Місце проведення: Дім культури та мистецтв СБУ (м. Київ, вул. Іринінська, 6)

Час: 29 вересня – 2 жовтня 2016, 9:00-19:00

Дізнатися більше про подію, програму, спікерів та зареєструватися на курс можна на оновленому сайті  «Вищої школи комунікацій».

А також на сторінці школи на Facebook.

Систематизуйте та доповнюйте свої професійні знання і навики у «Вищій школі комунікацій»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: