Меню & пошук

Нова освітня програма: політичний маркетинг та репутаційний менеджмент

Нова освітня програма: політичний маркетинг та репутаційний менеджмент

[ads-pc-2]

Прес-секретарі Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, політичні радники П. Порошенка, Ю. Тимошенко, В. Ющенка, М. Саакашвілі, політтехнологи та PR-практики із США, Швеції, Німеччини, Хорватії проведуть практичні заняття.

Освітній курс пройде у Києві з 17 по 20 листопада. Нова освітня програма присвячена роботі з медіа, репутаційному менеджменту, політичному маркетингу та PR.

Слухачі навчаться протидіяти інформаційним атакам і негативу, формувати репутацію та створювати персональний бренд, проводити виборчі та політичні рекламні кампанії, створювати громадські рухи.

Вступити на курс можна без професійних обмежень.

Програма складається із 25 практичних занять протягом 4 насичених днів.

Випускники зможуть пройти стажування у викладачів курсу як в Україні, так і в США, Швеції, Німеччині, Хорватії. Стажування та працевлаштування випускників – одна із особливостей школи. З 2010 року школа працевлаштувала більше ста своїх випускників.

Докладна інформація про вартіть та розклад курсу є на сайті школи.

Школа Master of Political Management (PolitPR) заснована в 2010 році. За 6 років роботи навчання пройшли більше 2500 людей. На даний момент, школа є єдиним навчальним закладом з політичного маркетингу та PR у Європі.

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@mpmschool.org.ua

98 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: