Сінгапур дозволив продаж вирощеного у лабораторії курячого м’яса вперше у світі
Сінгапур дозволив продаж вирощеного у лабораторії курячого м’яса вперше у світі
Ціна на цей продукт буде дорівнювати вартості курки преміумкласу.
[ads-pc-2]
Сінгапур став першою країною, яка дозволила продаж вирощеного в лабораторії курячого м’яса на своїй території, пише CNN. Дозвіл на це отримав американський стартап Eat Just від Агентства з продовольства Сінгапуру. Компанія назвала це «проривом для світової харчової промисловості» і сподівається, що тепер приклад Сінгапуру наслідуватимуть й інші країни.
Продукт, вирощений з клітин тварин у лабораторії, будуть продавати як наггетси під брендом Good Meat. Продукт має високий вміст білка і є багатим джерелом мінералів.
Спочатку наггетси з’являться у ресторані, а потім надійдуть на полиці магазинів. За словами співзасновника і генерального директора Eat Just Джоша Тетрика, ціна на цей продукт буде дорівнювати вартості курки преміумкласу.
Компанія Eat Just сподівається розширити територію продажу вирощеного в лабораторії м’яса, зокрема курятину та яловичину, на США і Західну Європу.
«Перший у світі нормативний дозвіл на високоякісне м’ясо, створене безпосередньо з клітин тварин для безпечного споживання людиною, прокладає шлях до майбутнього невеликого комерційного запуску у Сінгапурі», — сказав Eat Just.
Попит на альтернативи звичайному м’ясу різко виріс через побоювання споживачів з приводу здоров’я, добробуту тварин і навколишнього середовища. Тенденція до вживання замінників м’яса і рослинного білка стає все більш популярною у США та країнах Азії.