Меню & пошук

У Китаї науковці клонували кошеня

У Китаї науковці клонували кошеня

Процедура коштує $35 000


[ads-pc-2]

Працівники китайської клініки генної інженерії Sinogene клонували кошеня на ім’я Часник. 21 липня він з’явився на світ. Тваринка гарно росте та розвивається. Однак характер має дещо інакший, ніж у свого клонованого родича, пише Global Times.

Компанія розпочала свій експеримент з клонування котів у серпні 2018 року. Також торік світовій спільноті презентували перших клонованих собак.

Цього року вдалося вперше успішно клонувати кошеня. Ембріон пересадили сурогатній матері-кішці, яка виносила домашнього улюбленця. «Оригінальний» кіт помер від хвороб сечовивідних шляхів, тому власник, Хуан Ю, вирішив його клонувати. Якщо Часника вдасться вберегти від хвороби, його тривалість життя може бути більшою, ніж у попередника, адже клоновані тварини живуть так само довго, як і звичайні, наголошують науковці.

У Sinogene заявляють: успішне клонування дозволить компанії пропонувати цю послугу для власників домашніх улюбленців. Наразі процедура коштує $35 000. Також додатково планують залучати алгоритми штучного інтелекту, аби вони «зчитували» спогади в «оригінальних» тварин і передавали їх клонованим.

За словами гендиректора, клонування домашніх улюбленців – великий і перспективний ринок, який оцінюється в кілька сотень мільйонів лише в Китаї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: