Меню & пошук

Мріяти правильно: 5 порад Анни Петрової про те, як перетворити мрію в реальність

Мріяти правильно: 5 порад Анни Петрової про те, як перетворити мрію в реальність

[ads-pc-2]

tumblr_m1wlpcsMNo1qmrkdpo1_1280

У чому головна різниця між метою і мрією? З мрією ти засинаєш, а мета – це те, заради чого ти щоранку встаєш з ліжка. Мета – це те, що змушує тебе підніматися після кожного падіння. Мета – це мрія з конкретними термінами.

Як можна помітити, мрія – це маленьке зерно, з якого при правильному догляді виростає велика мета. Тому дуже важливо дістати з себе мрію.

Анна Петрова – дівчина, яка знає все про те, як правильно мріяти, щоб збувалося. Їй всього 28, а у неї за плечима і перший в Україні коворкінг KyivWorking, і бізнес-табір Made in Ukraine, і освітній центр підприємництва StartUP Ukraine, і спільнота успішних жінок Selfmade Woman … Всі проекти спочатку були правильно сформульованими мріями, потім з’являвся план, потім ресурси, а потім цілі ставали реальністю. Саме вміння будувати мрії і завзятість допомогли Ганні в 2015 році потрапити на обкладинку Forbes 30 до 30. Зараз вона вчить інших досягати своїх цілей, надихає на нові звершення. І вже 11 березня запускає 30-денний масштабний проект по трансформації особистості Wake Up Challenge.

Спеціально для Inspired Анна поділилася 5 лайфхаками про те, як правильно мріяти.

12819441_10153990695529246_8336647330170127608_o

1. Згадайте, про що ви мріяли в дитинстві

Це найпростіший спосіб дізнатися, чого ти хочеш. Приклад з життя: в дитинстві Аня любила серіал «Район Мелроуз». Хто його дивився, той пам’ятає, що головна героїня була суперділовою дівчиною. Вона втілила в собі той образ, яким майбутня «дівчина з обкладинки Forbes» надихнулася. Тоді у Петрової народилася мрія стати підприємцем (звичайно, тоді вона не знала таких «розумних» слів, але одне знала напевно – вона не хоче підкорятися комусь, вона хоче, щоб підкорялися їй).

Ви теж напевно бачили хоча б раз те, чого хочете. Просто приділіть собі 20 хвилин і подумайте, що у вас добре виходило в дитинстві, які герої вас мотивували, ким ви захоплювалися?

2. Питання «Якби у мене на рахунку лежав мільйон доларів, чим би я займався?»

Чомусь нам здається, що всі наші мрії матеріальні. Але це не так. Гроші – це лише засіб для досягнення наших цілей, але аж ніяк не сама мета. Запитайте, чим би ви займалися, якби у вас були закриті всі матеріальні потреби. Можливо, деякі з вас малювали б картини собі на втіху, а деякі – приготували б всі страви з книги Джеймі Олівера.

Щоб тобі було простіше «витратити ці гроші», вибери:

  • 1 місце, яке ти хочеш відвідати;
  • 1 річ, яку ти обов’язково повинен зробити в житті;
  • 1 справу, яку ти хочеш робити щодня;
  • 1 справу, якою ти хочеш займатися щотижня;
  • 1 річ, якої ти хочеш навчитися.

3. Техніка 100 мрій

Щоб спробувати цю методику, вам знадобиться досить багато часу і натхнення. Але її результатами ви залишитеся задоволені. Для початку розділіть листочок на 6 частин – це 6 сфер життя: кар’єра, забезпеченість, особисте життя, здоров’я, саморозвиток, хобі. Розпишіть по кожній з них цілі, яких би хотіли досягти. Не соромтеся, пишіть якомога більше. Як правило, те, що починається після 50-ї мрії, це те, чого ви хочете насправді. Тому що це починає говорити підсвідомість. Потім виберіть десять мрій (з різних сфер), на виконання яких потрібно рік або менше. Розпишіть по кожній з них, які ресурси потрібні на досягнення. Потім виберіть найважливішу мрію і переходьте до дії. Щоб вибрати «ту саму» мрію, задайте собі питання: «Якби я міг досягти тільки однієї мети з цих 10, що б я вибрав?».

4. Живи мрією 60 хвилин

Суть цієї методики в тому, щоб «промацати» чи ту мрію ви вибрали на даному етапі життя. Протягом години спробуйте жити заради здійснення цієї мрії. Наприклад, якщо ви хочете змінити роботу, то ці 60 хвилин витратьте на те, щоб скласти резюме, з яким би вас взяли на бажану посаду. Зателефонуйте до компанії, в якій мрієте працювати. Попросіть про співбесіду. Якщо ви хочете схуднути, цілу годину робіть фізичні вправи. Якщо ви хочете подорожувати, складіть детальний план в яких точках світу хочете побувати, як туди найдешевше дістатися, які пам’ятки вам обов’язково варто відвідати.

Людей, які обрали «ту саму» мрію, починає розпирати від бажання діяти до такої міри, що за годину вони вже не зупиняться! Спробуй.

5. Напиши сценарій

Є два варіанти виконання вправи: з кимось і самостійно.

Варіант 1: ви розповідаєте другу свою мрію в найдрібніших деталях. Він її вам презентує, як ніби сценарій з фільму:

«Так, ти не виносиш роботу з 9 до 6, значить, план такий: ти працюєш фрілансером, вдома». Ти паралельно можеш вставляти коментарі на кшталт: «Почекай, працювати вдома я теж не хочу – мені не вистачає організованості. Давай я буду працювати в офісі, але з вільним графіком». І так ви разом розписуєте сценарій мрії.

Варіант 2: ти можеш зробити це сам, просто взявши на озброєння дві ручки. Однією напиши першу версію сценарію, другою переглянеш правки.

Насправді, мрії – це лише один компонент «сили трьох» Анни Петрової. Крім мрій, складовими щасливого і гармонійного життя є «ТИ» і «самореалізація». При взаємодії цих трьох компонентів людина перебуває в душевній рівновазі і відчуває себе щасливим. Хочеш дізнатися, як до цього прийти?

Вже сьогодні, 8 березня, Анна Петрова проводить безкоштовний вебінар Шлях від життя з мрією до життя мрії, а через три дні стартує масштабний проект по трансформації особистості Wake Up Challenge!

Ключові питання Wake UP Challenge:

1. Навіщо любити себе?
2. З чого починається любов до себе?
3. Як визначитися з життєвими цінностями?
4. Чому, якщо я такий розумний, я до цих пір не в Forbes? Чого ж мені не вистачає?
5. Як боротися зі страхом?
6. Які переконання заважають тобі рухатися до мети?
7. Як продовжити працювати над метою, якщо збився зі шляху?
8. Де шукати натхнення, якщо «не пре»?

І пам’ятай: людина без мрії ризикує все життя пропрацювати на того, у кого є мрія. Тому годі чекати – починайте мріяти і створювати!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

118 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: