Меню & пошук

В Амстердамі висаджують мінісади довкола сміттєвих контейнерів, щоб люди не смітили поруч

В Амстердамі висаджують мінісади довкола сміттєвих контейнерів, щоб люди не смітили поруч

Нововведення працює в тестовому режимі.


[ads-pc-2]

В Амстердамі почали висаджувати мінісади навколо сміттєвих контейнерів, щоб люди не смітили поруч, повідомляє The Guardian. Це почали робити після експерименту зі штучною травою, яка зменшила кількість сміття, який залишали поряд зі смітниками.

Клумби висадять в 17 місцях і будуть спостерігати за ефективністю протягом наступних трьох місяців. Однак, місцева влада непокоїться, що клумби може бути незручно прибирати. 

Рік Вермін, представник міської влади, сказав, що є надія на те, що через траву, листя і квіти люди не стануть залишати сміття. Крім цього, таке нововведення покращить зовнішній вигляд вулиць Амстердаму.

Кількість сміття збільшилася під час карантину, адже люди почали замовляти більше їжі на винос. Виявилося, що жителі міста також остерігаються торкатися сміттєвих контейнерів, тому залишають пакети зі сміттям біля них. 

«Я починаю втомлюватися від того, щоб прибирати та наводити порядок за людьми Амстердамі», — сказав один представників влади міста Лорен Айвенс. «Вони можуть надіти рукавички. Немає причин ставити мішки зі сміттям на вулиці. Так тривати не може. Ми повинні разом пережити цю кризу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: