Меню & пошук

Американська академія кіномистецтв запроваджує нові правила для досягнення рівних можливостей в індустрії

Американська академія кіномистецтв запроваджує нові правила для досягнення рівних можливостей в індустрії

Академія буде заохочувати справедливу практику рекрутингу в кіноіндустрії.


[ads-pc-2]

Американська академія кіномистецтв оголосила про нову фазу досягнення рівності та інклюзивності в кіноіндустрії Academy Aperture 2025. З наступного року кількість номінантів у категорії «Найкращий фільм» буде постійною. Про це повідомляється на сайті академії. 

Починаючи з 94-ї церемонії нагородження, яка відбудеться у 2021 році, усього 10 фільмів зможуть стати номінантами у категорії «Найкращий фільм». Раніше ця кількість змінювалася щороку. 

«Попри те, що Академія досягла великих успіхів, ми знаємо, що попереду ще багато роботи, щоб забезпечити рівні можливості для всіх», — сказав генеральний директор Академії Дон Дон Хадсон. «Необхідно вирішити цю проблему терміново. З цією метою ми внесемо зміни і продовжимо вивчення наших правил і процедур, щоб всі голоси були почуті».

Крім цього, Академія буде заохочувати справедливу практику рекрутингу в кіноіндустрії, щоб «краще відображати різноманітність кінематографічної спільноти».

Серед інших нововведень: обов’язковий тренінг про неусвідомлені упередження, введення максимальних термінів повноважень, проведення серії курсів під назвою «Діалог Академії: він починається з нас» для співробітників і громадськості з бесідами про расу і етнічну приналежність, можливості і мистецтво кіновиробництва. У майбутніх доповідях Академія також оголосить про системні зміни, які повинні відбутися в таких областях, як кастинг, сценарій, виробництво, режисура, фінансування, щоб надати можливості жінкам і темношкірим. 

Aperture 2025 — це постійна ініціатива з декількома етапами і програмами для комплексного вирішення проблеми нерівності в галузі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: