Меню & пошук

У Гельсінкі обиратимуть «нічного» очільника міста

У Гельсінкі обиратимуть «нічного» очільника міста

Він координуватиме вечірнє та нічне життя столиці Фінляндії


[ads-pc-2]

У столиці Фінляндії, Гельсінкі, введуть посаду «нічного» міського голови. Він відповідатиме за активне вечірнє та нічне життя міста: розроблення відповідних ліцензій, забезпечення транспортної інфраструктури, налагодження цілодобової роботи галерей та музеїв. Про це пише Hel.Fi.

Туристичні агентства та виробники послуг презентували представникам міської влади Гельсінкі результати дослідження, в якому продемонстрували невикористаний «нічний» потенціал міста. Згідно з доповіддю, як місцеві мешканці, так і туристи прагнуть вечірнього та нічного різноманіття – від пізніх екскурсій до нічних відвідувань спортзалу чи басейну (ця послуга не діє в жодному спортзалі міста).

Тому міський голова Ян Вапаавуорі вирішив ввести ще одну посаду – «нічного» очільника міста. Його обов’язками буде наповнення дозвілля жителів Гельсінкі в нічний час та створення й впровадження необхідних дозвільних документів. Також – пошук фінансової та маркетингової підтримки «нічних проектів».

Фахівці пропонують стратегію нічного Гельсінкі протестувати на одному з районів столиці, аби перевірити її ефективність та роботу. Далі – поширити на все місто.

Відбирати кандидатів на посаду почнуть у вересні цього року. Каденція першого «нічного» міського голови закінчиться 2021 року. Він працюватиме у відділі комунікацій та координуватиме розвиток міських подій.

Аналогічні посади існують в Амстердамі та Берліні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: