Меню & пошук

Facebook платитиме за шпигування за вашим телефоном

Facebook платитиме за шпигування за вашим телефоном

Відстежувати дії користувача будуть через спецпрограму Study


[ads-pc-2]

Facebook починає нове дослідження поведінки користувачів. За допомогою спеціальної програми Study соцмережа контролюватиме та аналізуватиме, як люди використовують свій гаджет, пише The Verge.

Study буде відстежувати, які програми користувач встановлює на телефоні, час, витрачений на використання цих програм, країну, в якій перебуває користувач. Також програма досліджуватиме додаткову інформацію про додатки, що допоможе зрозуміти, яких функцій на телефоні бракує.

Водночас у Facebook стверджують: їхні працівники не побачать жодного конкретного вмісту, зокрема особистих повідомлень, паролів та сайтів, які відвідує власник гаджета.

Участь у дослідженні буде доступною лише особам від 18 років та користувачам Android. Вони зможуть побачити серію відкритих вікон, де описується, які типи даних збирає програма та як вона буде використана, і в разі згоди підтвердити свою участь.

Учасники також повинні мати обліковий запис PayPal, щоб отримати виплату. Розмір компенсації наразі не розголошується.

Участь у дослідженні зможуть взяти не всі користувачі. Програма сама обере тих, за ким перспективно буде «шпигувати», та запропонує користувачу встановити програму Study. Однак від стеження можна буде відмовитися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: