Меню & пошук

У Брістольському університеті викладатимуть курс щастя

У Брістольському університеті викладатимуть курс щастя

Серед домашніх завдань – спання і медитація


[ads-pc-2]

Брістольський університет вводить курс щастя для своїх студентів, який зараховуватимуть як повноцінну навчальну дисципліну. Курс розрахований на один семестр – 12 тижнів. За нього можна отримати максимально 20 кредитних балів з необхідних 120 за перший рік, пише Independent.

Курс зробили частиною навчальної програми після 12 самогубств серед студентів за останні три роки.

Заняття веде психолог Брюс Гуд. Торік він вів пілотний курс щастя. На нього записалося понад 400 студентів.

Новий курс почнеться у вересні. Студенти відвідуватимуть щотижня одну лекцію. На заняттях розглядатимуть низку питань, зокрема те, чи є щастя генетично закладеним, чи можна його змінити, як наш розум спотворює щастя і яка роль культури в задоволенні емоційних потреб сучасної людини.

Домашнім завданням буде повноцінне спання, медитація, спонтанний вияв доброти, висловлення вдячності людям тощо. Після тижня вправ студенти обговорюватимуть дію кожного завдання та ефект на власний організм.

«Ми очікуємо, що на курс запишуться сотні студентів не лише зі спеціальності «психологія», але й з інших факультетів – техніки, хімії, медицини. Ми надзвичайно пильно будемо стежити за студентами. Тут не вийде легко відбутися – вони дійсно повинні будуть займатися й докладати зусиль», – розповів автор курсу Брюс Гуд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: