Меню & пошук

Три типи мандрівників: що для них важливо?

Три типи мандрівників: що для них важливо?

[ads-pc-2]

5 (10)

Чим відрізняється сімейна подорож від подорожі молодої людини? Бізнесмена? Куди б ми не їздили, у кожного з нас свої причини для мандрівок та свої враження: хтось шукає спокою та затишку, а комусь подавай шалених розваг. Нам стало цікаво, чим саме відрізняються такі подорожі, і знайшли трьох людей з кожної категорії – фотографа з Києва, який відвідав чимало країн Європи; журналістку з Чернівців, яка часто подорожує разом з чоловіком та дочкою; а також керівника рекламної агенції зі Львова, який чимало часу проводить в ділових відрядженнях. 

Ми задали кожному з них три однакові питання, аби дізнатись, чи співпадуть відповіді:

  1. Що найбільше тобі подобається в подорожах? Чому ти це робиш?
  2. Яке місто принесло найбільше вражень?
  3. Яким типом транспорту ти найчастіше подорожуєш?

gontar

Олександр Ґонтар
фотограф, Київ

1) В першу чергу, в подорожах мені подобається можливість абстрагуватися від буденності, в якій ти починаєш в’язнути, коли тривалий час “сидиш на місці” – забути на деякий час про традиційне замкнене коло “дім-офіс-вікенд”. По-друге – це чудова можливість розширити свою парадигму світосприйняття, познайомитися з новими людьми, подивитися і відчути, чим живуть інші народи, які є альтернативи нашому українському “покращенню”.

2) Цього року – це Амстердам. Два роки тому – це був Відень. Чим більше подорожую – тим важче збагнути, яке ж з міст принесло найбільше вражень, адже вони акумулюються.

3) Я б не міряв частотою, найбільше часу я подорожував автобусами. Найбільшу відстань подолав потягами.

matys

Роман Матис
керівник агенції Pure, Львів

1) Навіть якщо це бізнес подорож, то найважливіше в ній, як і в будь-якій іншій подорожі – це зміна декорацій. Нові місця, нові особливості, нові звичаї, нові люди, все це і створює певне враження від подорожі. Подорож — це гарний вид відпочинку від буденності.

2) Прага, бо бачиш, яким би міг бути Львів, якщо б над ним ґрунтовніше попрацювати. А загалом, то в кожному місті є щось своє, свій дух, тому мені може бути цікаво всюди і завжди, люблю спостерігати за людьми і явищами, а це можна робити будь де і всюди буде купа вражень.

3) Думаю, що не буду оригінальним в цьому питанні. На невеликі відстані в кількасот кілометрів – автівкою, на більші – залізниця чи літак. Часом вдається вкрутити педалі велосипеда, але я не маньяк, тому це такі подорожі невеличкі до сотні кілометрів.

balovsyak

Надія Баловсяк
журналіст і блогер, Чернівці

1) Це найкращий спосіб переключитися від рутини, побачити, як живуть інші люди, спробувати іншу кухню, отримати безліч вражень. Ну і, звісно, купити те, що в Україні не продається :)

2) Париж, Берлін, Стамбул.

3) Якщо закордон, то найчастіше автобусом – це пов’язано з організаційними моментами подорожі. Якщо Україною – то потягом.


Раніше ми вже розповідали вам про сервіс momondo, який дозволяє шукати найвигідніші цінові пропозиції авіакомпаній з Європи та світу: разом шукали країни, де українцям не потрібна віза, та визначали найпопулярніші напрямки для відпочинку цього літа в Європі. Прочитавши відповіді наших сьогоднішніх гостей, стає зрозуміло, що в кожного з них – свої потреби. Що ж дає momondo?

Для молодого мандрівника:

  • пошук квитків серед лоу-кост авіаліній
  • можливість підбору квитків за календарем цін

Для бізнес-мандрівника:

  • пошук за різними типами квитків (економ, преміум, перший клас, бізнес-клас)
  • можливість вибору прямих рейсів для заощадження часу

Для сім’ї:

  • бронювання авіаквитків, готелів та авто на одному сайті
  • підбір готелів сімейного типу та з додатковими послугами

А що є найважливішим для вас?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: