Меню & пошук

Навколо Криму на велосипеді за 17 днів

Навколо Криму на велосипеді за 17 днів

[ads-pc-2]

Навколо Криму на велосипеді за 17 днів

Хто з нас іноді не мріє поринути у пригоди з головою, залишивши сірі понеділки далеко позаду? Максим Ліпатов на власному прикладі довів, що життя – дорога, і пройти її треба з посмішкою; точніше, проїхати на велосипеді, з мінімальним запасом грошей та максимумом позитивних емоцій. Тож уперед, назустріч вітру!

Навколо Криму на велосипеді за 17 днів

Хто: Максим Ліпатов, одесит, гуру імпровізованих подорожей.

Куди: на південь України, до Криму.

Як: поїздом з Одеси до Джанкою, електричкою з  Джанкою до с. Новоолексіївка, а звідти – велосипедом. 800 км. Самостійно та автономно.

17 днів, сповнених пилу доріг, гірських пейзажів та несподіваних зустрічей. Як йому це вдалося?

До того, як Сімферополь став кінцевим пунктом подорожі, Максим проїжджав близько 47 км в день, зі швидкістю 12 км/год. Іноді відстань, яку вдавалось подолати за добу, становила більше ста кілометрів! Якщо торкнутись теми грошей, то така авантюра виявляється досить бюджетною: лише 25 гривень на їжу щодня. Звісно, треба ще враховувати придбання камери, велосипеду і таке інше, але хіба ми включаємо до загальної суми вартість автомобіля чи літака? Максим розповідає, що камеру GoPro Hero2 він заряджав від нетбука, а сам нетбук вдалось зарядити тричі: в таких містах, як Керч, Судак та Ялта. Загалом, бачимо, що умови цілком прийнятні, а враження дійсно незабутні.

Тим, хто хоче повторити подвиг Максима, треба обов’язково взяти з собою запасну камеру, насос, спиці для коліс, чохол для велосипеда та ще кілька подібних речей, які можуть статися у нагоді. Аптечка, палатка, спальник – без цього жодний мандрівник не покине власної будівлі. Ну, а карта, плеєр та дві пари сонцезахисних окулярів доповнять ідеальний образ шукача пригод.

Навколо Криму на велосипеді за 17 днів

Навколо Криму на велосипеді за 17 днів

Навколо Криму на велосипеді за 17 днів

 

Ось трек з перепадом висот та, власне, відео, яке може стати суттєвою мотивацією для тих, хто все ще вагається: чи варто? Звісно, варто. Адже молодість буває лише раз, а життя вимірюється кілометрами, які ми пройшли. Чи все-таки проїхали?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: