Меню & пошук

9 причин почати подорожувати прямо зараз

9 причин почати подорожувати прямо зараз

[ads-pc-2]

Багато людей стверджують – при розмовах з друзями та знайомими – що люблять подорожувати. Переважно кількість таких людей дуже велика, хто ж відмовиться від нових вражень? Проте насправді відсоток тих, хто реально готовий до подорожей, набагато менший. На практиці не кожна людина готова пройти через певні перешкоди для того, аби здійснити мандрівку.

Сьогоднішній матеріал написав Антон Черненко, який любить подорожувати не лише на словах – він побував у багатьох місцях України та ближнього зарубіжжя. Антон любить мандрувати автостопом, проте його поради однаково цінні для всіх, хто хотів би хоча б раз в житті виїхати за межі свого рідного місця.

1. Батьки

Якщо у вас є батьки (що логічно, якщо ви з’явилися на світ), то з часом вони потребуватимуть все більшої допомоги. Як і кожна річ на світі, людина має властивість зношуватись та старіти. Тому відправляйтесь у подорожі, поки ваші батьки мають сили та здоров’я потурбуватися про себе власноруч.

2. Діти

Якщо вам знайоме заняття сексом, то згідно з теорією ймовірності, з вами може трапитись ефект батьківства :) Діти явно не належать до факторів, що сприяють подорожам. А так як рано чи пізно вони у вас можуть з’явитися, то не чекайте цього моменту і їдьте подорожувати уже зараз, коли ви молоді, вільні і тому подібне. Якщо ви вже маєте дітей, то прийміть мої співчуття і читайте далі. Можливо, у вас ще є надія.

3. Хвороби

Змушений вас розчарувати, але, на відміну від вина, чим раніше рік вашого розливу, тим старішим і, в деяких випадках, тупішим ви стаєте. В повній мірі усвідомте той факт, що кожен з нас з часом перетвориться у старого пердуна чи пердунку, і це якщо пощастить. Вивчіть статистику смертності від страхових компаній, і, натхненні цими даними, збирайтесь в дорогу негайно. Не чекайте, поки у вас розвинеться склероз і ви де-небудь у Ботсвані забудете, хто такі. Відправляйтесь у подорожі зараз.

4. Ціни

Раніше не лише ковбаса по 2,20 була, а й транспорт коштував дешевше. Це вам підтвердить будь-хто, хто жив у часи совка. А так як нинішня влада на всьому пострадянському просторі активно “покращує життя”, то далі ситуація буде лише погіршуватись. Вивчіть дослідження фінансових аналітиків і запамятайте: ціни завжди зростають. Якщо у вас є якась інша інформація, то поділіться нею. Тому подорожувати зараз дешевше, ніж потім.

5. Екологія

Для того, аби ви могли у себе в офісі щодня перекладати папірці з місця на місце, на Землі кожен день вирубують 200 тисяч акрів лісу. Загальна площа нафтової плівки уже становить 20% площі океану. Прісна вода становить лише 2% від всіх запасів води на Землі, і 80% з неї перебуває у вигляді льоду, який тане з кожним роком. Поки ви відкладаєте свої подорожі у довгий ящик, то багатьох місць, які ви б хотіли відвідати, стає все менше. Замість них з’являються свинарники, що люди залишають після себе. Тому поспішайте, поки є час.

6. Кінець світу

Єдиний позитивний пункт у цьому списку. За чутками, він настане цього року. І уявіть собі, яке буде западло, якщо це дійсно трапиться. Особливо, якщо ви зустрінете його у себе в офісі. Особисто я рекомендую зустріти кінець світу в якомусь романтичному місці. Тому не шкодуйте часу, і йдіть подорожувати зараз, а не колись потім.

Перешкоди, що заважають вам почати подорожувати:

7. Очікування грошей

Облиште цю затію. Запам’ятайте – багато грошей заробляють лише ті люди, які займаються улюбленою справою, їх пристрасть і є джерелом їхнього прибутку. Але, зважаючи на те, що ви читаєте цей текст, то у вас ще немає улюбленої справи, бо ви б тоді не відволікались. Тому не чекайте купи грошей – подорожуйте зараз.

8. Зайнятість

Коли мені людина каже, що вона надто зайнята для того, щоб займатись улюбленою справою, мені хочеться спитати – ти що, туалет? Зайнято? Та ну! Чого-чого, але часу у всіх однаково – 24 години на добу. Інша справа, що ви не можете його правильно організувати і готові витрачати своє єдине життя на банальні речі.

9. Страхи

Насправді всі страхи зводяться до первинного страху смерті. Якщо ви його позбавитесь, то позбавитесь і всіх інших страхів. Усвідомте, що рано чи пізно ви помрете, і тут уже нічого не зробиш. Давайте обіймемось всі разом і зрозуміємо, що всі колись помремо. Коли ви повністю приймете цю позицію, то одразу стане легше. Тому немає сенсу відкладати щось на потім чи чогось боятись. Подорожуйте!

Блог Антона Черненко. Перше фото: Jim Dollar

Якщо ж вам і цих порад замало, то почитайте історію про Віталія, який автостопом доїхав до Байкалу, або про брата і сестру, які пішли пройшли через всю Україну за 80 днів.

Ну і звісно продовжуйте читати нашу рубрику Подорожі – тут буде ще багато цікавого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: