Меню & пошук

Що подарувати мандрівникам: 8 ідей для подарунку

Що подарувати мандрівникам: 8 ідей для подарунку

Від рушника до книги.


[ads-pc-2]

Не завжди потрібно купляти якісь квитки в подорож, аби задовольнити смак справжнього мандрівника. Відомо, що є речі, без яких не обійтися в поїздках і вони точно стануть в нагоді. Inspired підібрав 8 речей, які будуть хорошим подарунком для мандрівників. Усі ці речі, до речі, підійдуть в ручну поклажу.


Рушник з мікрофібри

Інколи мандрівник може навіть не очікувати, що буде десь плавати, а розраховуватиме на рушники в готелях, тому не братиме його з собою — займає забагато місця і може не знадобитися. Інша справа, рушник з мікрофібри, який займає в декілька разів менше місця, швидше сохне і може бути під рукою в будь-який момент. Ніколи не знаєш, де і коли доведеться мокнути.

Адаптер під різноманітні входи

У Європі один тип розеток, у Великій Британії — інший, у США — ще інший. Аби не купляти під кожну подорож окремий перехідник, можна купити універсальний адаптер, який виручить в будь-якій країні.

Баф

Шапка та шарф — це необхідні речі в поїздці, але не завжди на них є місце в рюкзаку, особливо, якщо подорож запланована в теплу, але вітряну країну. У цій ситуації виручить баф — універсальний аксесуар, який може слугувати як шарфом, так і шапкою. І займає він обмаль місця, що вкрай важливо.

Холдер для документів

Ще одна важлива річ, яка зменшує кількість нервових моментів в подорожі, адже усі документи лежатимуть разом. Холдери бувають різні, відповідно складати у них теж можна абсолютно різні речі, залежно від необхідності. Головне — бути обережним, адже якщо холдер вкрадуть, то всі документи зникнуть разом з ним.

Портативна зарядка

Навряд такою річчю когось здивувати у 2019 році, але портативна зарядка від того менш необхідною не стала. У поїздках часто виникає проблема з зарядками — багато часу проводиш на вулиці, а там немає, де підзарядтися. Відповідно, портативна зарядка — найкращий варіант уникнути проблем зі зв’язком. Must have, їх можна мати навіть дві.

Книга від Lonely Planet

Знаєш, куди саме мріє поїхати твій друг, але не знаєш, чи куплені уже квитки? Підготуватися до поїздки можна й завдяки книгам від Lonely Planet. У видавництва є гіди на будь-який смак: від конкретних країн до цілих регіонів. А також можна придбати книгу з місцями, які рекомендує відвідати редакція видання.

Що особливого в цих книгах? Вони є повноцінними путівниками. Ресторани, готелі, місця для відпочинку чи розваг — усе є всередині. Також там можна знайти повноцінні маршрути для поїздок в різні місця в країні та багато іншого.

Компресійні шкарпетки

Необхідна річ для того, аби ноги не мучилися під час довгого перельоту. Правильно підібрані шкарпетки допоможуть ногам легше перенести переліт, що важливо не тільки з точки зору самопочуття, але й подальшого пересування після перельоту.

Пляшка з фільтром

Далеко не у всіх країнах вживання води з-під крану є безпечним для здоров’я. У таких випадках на допомогу прийде пляшка з фільтром, яка власноруч очистить воду і зробить її придатною для вживання. З цією пляшкою може бути не перейматися за нестачу води під час спекотного літнього дня. Ціна на продукцію залежить від об’єму та виду фільтру.

Фото: Flickr, Вероніка Гармаш

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: