Меню & пошук

23-річна подорож на одному автомобілі: дідусь Гюнтер та його Отто

23-річна подорож на одному автомобілі: дідусь Гюнтер та його Отто

[ads-pc-2]

196

Гюнтер Холторф (Gunther Holtorf), 75-річний екс-керівник авіакомпанії, який за останні два десятки років проїхав понад 820 000 кілометрів, не хвилюється про те, чи хтось пам’ятатиме про його подорожі. 23 роки Гюнтер провів разом зі своїм Mercedes-Benz G Wagon, який служив йому вірним супутником на найважчих дорогах світу. А після завершення подорожі знайде своє останнє місце в музеї. 

Дідусь та його джип, якого він лагідно називає “Отто”, побували в 172 суверенних країнах, 17 залежних територіях, 6 спеціальних територіях та 5 країн де-факто. Гюнтер побував на Тибеті, біля гори Еверест, в Судані, Іраку, Афганістані, і був одним з перших європейців, хто їздив по Північній Кореї. Він ніколи не був пограбований і ніколи не давав хабарі.

244

Голторф подорожує без будь-якої електроніки: в нього немає ні мобільного телефону, ні блогу, ні сторінок у Facebook або Twitter. Він також відмовився від спонсорів, оскільки не хотів наклеювати їхні логотипи на автомобіль. Він не є прихильником готелів і спить у саморобному ліжку, яке вмонтоване в “Отто”, а також готує власноруч продукти, придбані на місцевих ринках.

За всі роки подорожі у нього назбиралось 12 паспортів, а зараз він використовує 5, один з яких уже майже заповнений візами. Гроші на подорожі Гюнтер відкладав з прибутків власного картографічного бізнесу, проте завжди намагався економити. Найбільші витрати – це паливо, яке за останні 20 років відчутно подорожчало, а також транспортування автомобіля між континентами.

630

Подорож Гюнтера почалась у 1989 році, коли впала Берлінська стіна: вони разом з дружиною Крістіною вирішили здійснити автомобільний тур Африкою на своєму Mercedes-Benz G Wagon – і продовжили його на два десятки років вперед. Кілька років тому Крістіна померла, але її останнім проханням було бажання, щоб чоловік продовжив свою подорож. І Гюнтер виконує її прохання. У В’єтнамі до Гюнтера та його “Отто” приєднався фотограф Девід Лемке, і зараз вони продовжують неймовірну мандрівку разом.

180

188

206

338

529

727

827

1019

1124

1220

1610

1710

2113

 

431

Судячи з останніх повідомлень від читачів-прихильників на Facebook, Гюнтер та Девід наприкінці вересня були в Польщі і рухались на схід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: