Меню & пошук

10 безкоштовних місць в Європі, які варто відвідати

10 безкоштовних місць в Європі, які варто відвідати

Куди сходити в європейських містах, не витративши жодного цента


[ads-pc-2]

Подорожі Європою це не завжди дорого та недоступно. Більшість відкритих місць безкоштовні для відвідин туристами, інколи можна безкоштовно пройти в різні музеї чи церкви. Та є місця, які здебільшого платні, але інколи відкривають двері для всіх очохих. Підібрали 10 точок, які варто відвідати у різних європейських містах, і при цьому не платити за вхід.


Лувр (Париж, Франція)

Вільний вхід до Лувру доступний жителям країн ЄС, що молодші 26-и років. Українці, зрозуміло, не потрапляють в цю категорію людей. Утім, Лувр пропонує ще одну можливість відвідати його безкоштовно щоп’ятниці з 18 вхід вільний для всіх, незалежно від громадянства, хто молодші 26 років. Потрібно лише показати паспорт при вході до музею. У п’ятницю Лувр закривається о 21:45, тобто буде трохи більше трьох годин, аби відвідати усі головні місця і просто насолодитися красою музею.

Окрім того, безкоштовно потрапити в Лувр можна в першу неділю місяця з жовтня по березень.


Кіно в парку Ла-Віллетт (Париж, Франція)

Один з трьох найбільших парків у Парижі влітку проводить безкоштовні кінопокази під відкритим небом. Це щорічний фестиваль, на який може приходити кожен охочий. Кінопокази тривають щодня впродовж місяця з середини липня до середини серпня. Можна заплатити за стілець (вартість 7 євро), але можна взяти з собою каремат чи плед і просто насолоджуватися моментом.


Рейхстаг (Берлін, Німеччина)

Одна з головних точок для відвідин у Берліні є безкоштовною для туристів. Можна обмежитися перебуванням всередині будівлі, але також можна піднятися на оглядовий майданчик, звідки відкривається, мабуть, найбільш вражаючий вигляд на Берлін. Що треба зробити, аби потрапити туди? Просто зареєструватися на сайті, а потім при вході показати посвідчення особи.


Стокгольмські музеї (Стокгольм, Швеція)

У Стокгольмі вражаюча кількість абсолютно різних музеїв, до яких туристи не завжди доходять. Тому починаючи з лютого 2016 року у столиці Швеції зробили безкоштовними 16 музеїв. Серед них варто виділити Музеї історії Швеції, Музей армії, Королівський музей. Також є можливість безплатно відвідати Музей Нобеля, туди вхід вільний щоп’ятниці (крім літніх місяців) з 17 до 20 години.


Парк лабіринтів Орти (Барселона, Іспанія)

Найстаріший парк в Барселоні, у якому до того ж знімали сцени фільму «Парфумер». У центрі парку розташований лабіринт, який є його центральним елементом. Щоб потрапити до Лабіринтів Орти, потрібно виїхати з центру, але краса парку вартує того, аби туди поїхати. Зазвичай вхід платний (по 2 євро), але по середах та неділях вхід у парк вільний.


Національний музей мистецтва Каталонії (Барселона, Іспанія)

Головна атракція Музею мистецтва Каталонії роботи Гауді. Але не тільки вони: сама споруда Музею виглядає неймовірно масивно, лише її можна вдосталь фотографувати і провести ззовні декілька годин. Потрапити в Музей безкоштовно можна або щосуботи після 15 години дня, або у першу неділю місяця.


Музей сучасного мистецтва (Ніцца, Франція)

Музей в Ніцці може запропонувати щось своє усім охочим, а не лише фанатам мистецтва. Головні експонати музею роботи Енді Воргола та Ів Кляйна, але тут також є безліч інших виставок. Ще одна особливість величезна тераса на даху, яка перетворюється на один з найкрасивіших оглядових майданчиків Ніцци. І усе це абсолютно безкоштовно.


Музей-колекція Берардо (Лісабон, Португалія)

Один з найбільших сучасних музеїв, відкритий лише в 2007 році. У ньому знайдеш роботи Джексона Поллока, Сальвадора Далі, Пабло Пікассо та інших відомих митців. Музей працює щоденно, а вхід у нього постійно вільний.


Безкоштовні концерти (Амстердам, Нідерланди)

Куди ще податися в Амстердамі, якщо все відвідав? Відповідь проста: іти слухати музику. Щовівторка о 12:30 відбуваються безплатні концерти в Оперному театрі. У той ж час по середах можна послухати класичну музику в Консертгебау. А влітку (липень-серпень) щосуботи відбуваються джазові вечірні концерти в клубі De Badcuyp.


Ватиканські музеї (Ватикан, Ватикан)

Вхідний квиток у Ватиканські музеї коштує 17 євро, але в останню неділю місяця туди вхід вільний для всіх. Зрозуміло, що людей вдосталь у безкоштовний день, утворюються довжелезні черги, тому краще прийти заздалегідь: відкриття о 9-ій ранку, а до входу в музеї бажано прийти хоча б о 8-ій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: