Меню & пошук

Шеньчжень стане першим китайським містом, де заборонять їсти котів і собак

Шеньчжень стане першим китайським містом, де заборонять їсти котів і собак

Закон набуде чинності 1 травня.


[ads-pc-2]

Шеньчжень став першим китайським містом, де заборонять продаж та споживання м’ясо котів і собак, пише BBC. 

Нововведення запровадили після пандемії коронавірусу, спалах якої пов’язують з м’ясом диких тварин. Закон набуде чинності 1 травня.

Згідно з даними Humane Society International, щорічно по всій Азії вбивають 30 мільйонів собак заради м’яса. Однак, практика споживання собачого м’яса в Китаї не настільки поширена: більшість китайців ніколи його не їли.

«Ця заборона також відповідає вимозі й духу людської цивілізації», — заявили в уряді міста Шеньчжень.

«Це дійсно може бути переломним моментом в зусиллях по припиненню цієї жорстокої торгівлі, в якій щорічно гине близько 10 мільйонів собак і 4 мільйонів котів в Китаї», — сказав Пітер Лі з організації Humane Society International.

У лютому влада Китаю заборонила торгівлю і споживання диких тварин. Це сталося після того, як з’ясувалося, що ринок в Ухані, де продавали м’ясо диких тварин міг стати відправною точкою для спалаху нового коронавірусу. Вчені все ще з’ясовують, що стало джерелом вірусу і як він міг поширитися серед людей.

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 1 026 974 випадків інфікування коронавірусом, з яких 82 465 — у Китаї.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: