Меню & пошук

Free Desk Here – вільне місце для фрілансера

Free Desk Here – вільне місце для фрілансера

[ads-pc-2]

Free Desk Here

Не секрет, що кількість робочих місць у компаніях у більшості випадків – із “запасом”, аби передбачити можливий ріст персоналу та коливання в кадровому складі. Зважаючи на те, що скільки би місць компанія не використовувала, вона все одно платить оренду за все приміщення, на світ з’явилася прекрасна ініціатива Free Desk Here, про яку ми вам і розкажемо.

Головна суть Free Desk полягає у можливості використання вільного робочого місця в компанії в обмін на спільні брейншторми та долучення у креативний процес. Для фрілансерів це прекрасна можливість нарешті попрацювати в офісі, водночас не сплачуючи дорогі орендні ставки. Це також буде хорошим рішенням у тому випадку, якщо поблизу немає зручних коворкінгів чи антикафе, де можна було б попрацювати.

Правила використання Free Desk, ідея якого належить британцю, прості: компанія, надаючи фрілансеру одне зі своїх робочих місць, дозволяє йому вільно користуватися інтернетом, кухнею, туалетом, проте забороняється використовувати офіс у неробочий час та вмикати гучну музику. Творчі колективи всередині компаній зможуть поглянути на себе очима людини зі сторони, а в окремих випадках – навіть залучити її до креативного процесу над новими проектами, що всіляко вітається в рамках Free Desk.

Free Desk Here

Free Desk Here

Free Desk Here

Наразі на офіційному сайті ініціативи, яка стартувала цієї весни, уже можна знайти кілька десятків пропозицій вільних місць – у Мельбурні, Шанхаї, Берліні, Санкт-Петербурзі та інших містах. Цього тижня до Free Desk долучилася команда українського Kickstarter’а, проекту Велика Ідея: в офіс компанії, що розташований поблизу м. Золоті Ворота у Києві, запрошують фрілансера – фотографа, дизайнера, журналіста, відеооператора чи будь-яку іншу цікаву людину, яка розділить спільний простір разом з іншими людьми в обмін на хороший настрій та творчий процес.

Чи зустрічали ви подібну практику в інших українських компаніях?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: