Меню & пошук

Навколо світу за 80 днів та $5 000

Навколо світу за 80 днів та $5 000

Airbnb пропонує турпакет за мотивами Жуля Верна


[ads-pc-2]

Сервіс для пошуку житла Airbnb пропонує на своєму сайті туристичний пакет за мотивами роману Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів», пише Washington Post.

Для просування нового продукту «Airbnb Adventures» компанія запускає тур на 80 днів по 18 країнах (Ефіопія, Кенія, Бутан, Велика Британія та інші) на восьми видах транспорту (зокрема на повітряній кулі та кораблі). Послуга з відвідування шести континентів з урахуванням проживання, харчування та транспортування коштуватиме $5 000.

«Учасники цієї подорожі відвідають неймовірну кількість країн та віддалених місць – від Галапагоських островів до гірських хребтів Австралії. А дедлайн у 80 днів зробить поїздки ще цікавішими та захопливішими. Це унікальна можливість відвідати стільки країн за такі гроші», – сказав віце-президент Airbnb.

Туристи вилетять з Лондона 1 вересня. Повернуться назад 19 листопада. Однак у компанії не повідомляють, скільки буде доступно турів.

Новий сервіс Airbnb Adventures дозволяє користувачам брати участь у походах тривалістю від 2 до 10 днів вартістю від $79 до $5000. Кількість мандрівників у групі обмежена до 12.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: