Меню & пошук

На тлі пандемії в Японії з’явиться міністр з питань самотності та ізоляції

На тлі пандемії в Японії з’явиться міністр з питань самотності та ізоляції

Новий міністр вже оголосив про проведення першого форуму наприкінці лютого.


[ads-pc-2]

У Японії з’явиться міністр з питань самотності та ізоляції — про це оголосив прем’єр-міністр Йосіхіде Суґа. Новий пост обійме Тецусі Сакамото, який водночас продовжить виконувати обов’язки міністра у справах відновлення життєдіяльності регіонів

«Жінки страждають від ізоляції більше (ніж чоловіки), а кількість самогубств зростає. Я сподіваюся, що ви визначите проблеми і будете всебічно запроваджувати політичні заходи», — сказав Суґа.

Сакамото вже повідомив про плани провести наприкінці лютого форум з надзвичайних ситуацій, щоб вислухати думки тих, хто допомагає людям, що стикаються з самотністю і ізоляцією, і обговорити заходи підтримки. 

«Я сподіваюся проводити заходи щодо запобігання соціальної самотності та ізоляції та у справах захисту зв’язків між людьми», — оголосив Сакамото.

У січні міністерство охорони здоров’я Японії заявило, що у 2020 році від суїциду померло 20 919 осіб, що на 3,7% більше, ніж у 2019 році. Для порівняння, за той же період від коронавірусу в Японії померло 3460 осіб.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: