Меню & пошук

7 Telegram-каналів про життя в інших країнах

7 Telegram-каналів про життя в інших країнах

Від Італії до Нової Зеландії: історії емігрантів


[ads-pc-2]

Tales from Middle-Earth

Канал двох дівчат, що переїхали в Нову Зеландію, в якому вони розповідають про побут, традиції, особливості та багато іншого про життя в країні. Каналу трохи більше року, для зручності нових користувачів є навігація по всіх архівних матеріалах.

Every Now and Then

Канал пари, що емігрувала в Канаду, а в 2017 році отримала статус постійних резидентів країни. Тут можна знайти детальну інформацію про особливості еміграції в Канаду, багато лайфхаків про життя в Торонто, а також інші корисні враження від авторів з їхнього власного досвіду. Також є зручна навігація, завдяки якій можна з легкістю знайти потрібний матеріал.

Der Kanal

Канал української пари, яка в 32 роки вирішила переїхати з Києва до Відня. Розповіді в каналі буде корисні та цікаві не лише для тих, хто цікавиться питанням еміграції в Австрію, але й для тих, хто їде відпочивати до Відня. Наприклад, є зручна туристична мапа Відня, з усіма важливими точками і лайфхаками щодо економії і вдалих сувенірів.

Мама я в Италии

Канал студента-хіміка з Києва, який понад рік тому переїхав жити в італійську Падую. Пости в цьому каналі в основному короткі і стосуються абсолютно всіх сфер життя, бувають навіть рецепти приготування різноманітних італійських страв.

50 Shades of Green

Величезна база корисних постів про життя в Ірландії. Багато гумору, багато особистого досвіду автора та просто багато інформації про ірландську буденність.

japan spam

Канал про життя в Токіо. Основний акцент зроблений на фотографіях: автор намагається передавати свої емоції саме через візуальне сприйняття. Багато фото їжі та будинків.

Камбоджийка

Канал українки, що впродовж чотирьох років подорожує Південно-Східною Азією, але зупинилася для життя в Камбоджі. Розповідь про місцеву погоду, місцеву їжу, особливість еміграції, принципи отримання віз та багато іншого — кожен знайде щось цікаве для себе.

Фото: Unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: